Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 24 sty 2018, o 11:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2012, o 12:29 
Rozbawiło mnie trochę i to zdjęcie i samo zapytanie popełniającego wykroczenie:

Obrazek
Cytuj:
ODP. nr 1

Moim zdaniem da się w Sądzie temat wygrać jeśli SM sama nie odpuści.
Odpisz im, że z racji tego, że w kadrze są 2 pojazdy, zasięg był ustawiony na maksymalny. Bus wjechał w wiązkę radarową wcześniej niż osobówka zdjęcie powinno zostać odrzucone gdyż taki pomiar jest błędny.Dawaj znać jak się sprawa rozwija.

Cytuj:
ODP. nr 2
Byłem dzisiaj złożyć następujące podanie:
"W związku z otrzymanie zdjęcia z kontroli prędkości w dniu 29 lutego 2012 r o godz 10-45 w Jastrzębiu Zdroju na którym w kadrze są 2 pojazdy, zasięg był ustawiony na maksymalny, bus wjechał w wiązkę radarową wcześniej niż osobówka zwracam się z prośbą o odrzucenie zdjęcia."
Powiedzieli że podanie mam złożyć w sekretariacie urzędu miasta ale jeżeli zgodzę się się przyjąć mandat to zmniejszą mi do 50zł w przeciwnym wypadku sprawa i tak trafi do sądu grodzkiego gdyż jak pan strażnik miejski powiedział "bus stał a on to widział i dobrze pamięta"
Dodatkowo zdziwiło mnie tylko to że jak pokazali mi zdjęcie oryginalne to twarz pasażera była dużo dokładniejsza od mojej- dlaczego?

Czasami zachodzę w głowę jak ludzka naiwność nie zna granic :WTF1: Temat szykuje się dość ciekawy, bo jak wiemy temat fotoradarowy się nam mocno rozwija w naszym kochanym kraju. :oops:

PS. Najlepsze jest w tym wszystkim zamazanie tablic rejestracyjnych...."miszczostwo świata" :rotfl1:

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2012, o 17:55 
Podinspektor
Podinspektor

Robi napisał(a):
PS. Najlepsze jest w tym wszystkim zamazanie tablic rejestracyjnych...."miszczostwo świata" :rotfl1:

Robi, takich "miszczów" jest Ci u Nas w kraju dostatek :P

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2012, o 20:08 
Nadinspektor
Nadinspektor

Cytuj:
PS. Najlepsze jest w tym wszystkim zamazanie tablic rejestracyjnych...."miszczostwo świata"

Się czepiasz, jakbym chciała kumplom na szybko coś pokazac to też bym tam aerografów nie robiła tylko maznęła czymkolwiek :P

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2012, o 20:43 
Chodzi o zrzut na jezdnie jaki robi Multa, tu wszystko pomazane a tablice pięknie ukazane. Irytacją jest też kombinowanie ludzi w sytuacjach dość oczywistych.

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2012, o 23:47 
Inspektor
Inspektor

Czy ze wszystkich typów fotoradarów jeżeli pojawią się 2 autka na foteczce nie powinni uznawać takich foteczek? Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2012, o 23:48 
Aspirant
Aspirant

NIE:przeciez pisze powyzej ze np Multa umie rozroznic.Do AD9 tez sa szablony
Nie mowie ze jest mnostwo innym fotoradarow ktore umie rozroznic ktorym pasem poruszal sie bandyta.

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2012, o 23:54 
Inspektor
Inspektor

Oglądałam wiele foteczek z fotoradarów ale wiele jest w tym niejasności z uznaniem bądź też nie. Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2012, o 10:11 
Asia napisał(a):
Czy ze wszystkich typów fotoradarów jeżeli pojawią się 2 autka na foteczce nie powinni uznawać takich foteczek?

Jaśniej w tym temacie bo coś czuję że znowu coś wymyśliłaś, bo ktoś zarobił od ciebie zdjęcie i zapewne są na podwójnym. :lol:

Mateusz napisał(a):
Do AD9 tez sa szablony

Jedyny szablon który daje pewność bez powoływania biegłych to multa c/cm. Resztę szablonów można sobie wsadzić w dupę :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 2 kwi 2012, o 23:33 
Inspektor
Inspektor

Tak bo moja koleżanka dostała taką foteczkę od straży z Bydgoszczy gdzie są 2 autka. Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 17:23 
Poka zdjęcie wtedy Ci powiem

Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 12:55 
Inspektor
Inspektor

Dobrze, zapytam o nią koleżankę. Pozdrawiam Asia.

PostNapisane: 17 maja 2012, o 21:59 
Posterunkowy
Posterunkowy

Witam Dostałem "pocztówkę z majówki". Jednak zdjęcie jest z rodzaju tych, które wszędzie na internecie są opisywane jako nieważne, nie podlegające rozpatrzeniu itp. Mianowicie, fota gdy kogoś wyprzedzam - nie było zakazu wyprzedzania, jedynie przekroczone prędkość o 21km/h od dozwolonej (w kadrze dwa samochody jadące jednocześnie w tym samym kierunku). Czy to jest prawda, że takie zdjęcie powinno być odrzucone? Jeśli tak i sprawa jest na 100% do wygrania w sądzie to bym z tego skorzystał. Tylko jest pewien problem. Gdzie będzie ta rozprawa? W którym sądzie? Pewnie w gminie/powiecie gdzie było zarejestrowane wykroczenie ?? Jeśli tak, to nie opłaca mi się nawet odwoływać do sądu nawet jak wiem, że w 100% wygram. Dlaczego? Bo ta miejscowość jest cholernie daleko i wywale 400-500zl na paliwo, a tak mogę tylko opłacić mandat za 200zł. Czy jeśli nie chcę przyjąć mandatu to jedyne rozwiązanie to tylko sąd czy można napisać jakieś oświadczenie / upomnienie w odpowiedzi na list, że ów pomiar jest nieprawidłowy? I teraz clue problemu. Jeśli to zdjęcie jest błednie wykonane, powinno być odrzucone a Straż Miejska o tym wie, jednak z premedytacją wysyłają takie zdjęcia zdając się na logikę: "gość zapłaci, nie będzie mu się kalkulowało przyjeżdzać do nas na rozprawę" Widzę, że tak jest i nie mam innego wyboru jak przyjąć ten mandat. Ale czy potem mogę też pozwać straż miejską za robienie takich rzeczy (czyli oszukiwanie ludzi i wyłudzanie pieniędzy), tłumacząc przyjęcie mandatu sprawami czysto oszczędnościowymi?

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 22:15 
Pokaż nam to zdjęcie jak możesz. :ideas:

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 22:28 
Posterunkowy
Posterunkowy

Obrazek
moje auto to audi jako pojazd wyprzedzajacy

Tytuł:
PostNapisane: 17 maja 2012, o 22:33 
Nadinspektor
Nadinspektor

Na moje oko powinno trafić do kosza. Skąd jest ta fotka?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1