Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 16 gru 2018, o 20:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2012, o 21:16 
Posterunkowy
Posterunkowy

Legalizacja jest ważna, wysłali ze zdjęciem. Z tym nic nie zrobię. Tempomat sprawny, zresztą, pasażerowie też stwierdzili, że nie pamiętają, żebym gdzieś w mieście przekraczał prędkość. W ogóle, klną na mnie za to kierowcy ciężarówek, bo o ile na międzymiastowej mam te 10 km/h więcej od nich, to w miejscowości oni by chcieli sobie 60-tką pociągnąć, a ja twardo zgodnie z przepisem. Nazwiesz mnie zawalidrogą, ale szczerze mówiąc, co mi da te 10 km więcej na odcinku 1-3 kilometrów? Praktycznie nic. A taka kilkudziesięciotonowa ciężarówka przed dzieciakiem wyskakującym na drogę nie wyhamuje. Mam 20-kilka lat, młody jestem, a wolę pojechać w zgodzie z przepisami, nie wiem co w tym dziwnego... No, ale cóż, to nie ciężarówka, a ja wpadłem na fotoradar ;p

No nic, duma urażona, mandat i tak zapłacę, zdziwienie wielkie ze względu na użycie tempomatu i obecność krzaczków. Bywa.

Robi, bardzo dziękuję za merytoryczną dyskusję ;)

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2012, o 21:21 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Kolega jechał trochę za wolno. Gdyby jechał szybciej uciekłby z wiązki pomiarowej. Tak dla informacji. Na dole jest pozioma kreska która określa teoretyczną szerokość wiązki pomiarowe, cześć Twojego samochody się w niej mieści więc z technicznego punktu widzenia zdjęcie jak najbardziej OK.

Tytuł:
PostNapisane: 1 wrz 2012, o 21:23 
Posterunkowy
Posterunkowy

Przemo napisał(a):
Kolega jechał trochę za wolno. Gdyby jechał szybciej uciekłby z wiązki pomiarowej. Tak dla informacji. Na dole jest pozioma kreska która określa teoretyczną szerokość wiązki pomiarowe, cześć Twojego samochody się w niej mieści więc z technicznego punktu widzenia zdjęcie jak najbardziej OK.

Haha, z czystej ciekawości - ile minimum musiałby delikwent przekroczyć żeby uciec? :P

Tytuł:
PostNapisane: 2 lip 2013, o 11:18 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Ulica Złocieniecka jest oznakowana znakami D-51 na odcinku 300 metrów. Dąbrowskiego na odcinku 400 metrów. Aleja 7 Pułku Kołobrzeskiego Piechoty oznakowana na odcinku 400 metrów. Pomiar przy cmentarzu ze śmietnika koloru szarego. W obstawie ciemnozielone oznakowane Kangoo SM Czaplinek.

Złocieniecka
Obrazek

Dąbrowskiego
Obrazek

Aleja 7 Pułku Kołobrzeskiego Piechoty
Obrazek

Fotoradar Aleja 7 Pułku Kołobrzeskiego Piechoty ciąg DK nr 20 w kierunku Szczecinka.
Obrazek

PostNapisane: 15 sie 2013, o 15:23 
W Czaplinku nie dostaniesz mandatu ...
SPRAWDŹ

Załączniki:
IMG_0005.JPG
IMG_0005.JPG [ 552.24 KiB | Przeglądane 275 razy ]
IMG_0003.JPG
IMG_0003.JPG [ 541.5 KiB | Przeglądane 279 razy ]

Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2013, o 18:04 
D-51 400 metrów Aleja 7 Pułku Kołobrzeskiego Piechoty, praktycznie można ich tam spotkać codziennie przy bramie wejściowej do cmentarza. Spóźniłem się kilka minut na ich występy i odjechali z fotobadziewiakiem.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2014, o 11:21 
Inspektor
Inspektor

Aleja 7 Pułku Kołobrzeskiego Piechoty

Załączniki:
czaplinek.jpg
czaplinek.jpg [ 381.31 KiB | Przeglądane 276 razy ]
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1