Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 17 lis 2018, o 12:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 paź 2009, o 22:14 
Trza było dawać od razu wartści 2 :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: 5 paź 2009, o 22:33 
Podinspektor
Podinspektor

Przemo napisał(a):
Mają swoje sposoby, ale ich nie zdradzają. Podobno są bardzo skuteczne.

To powiem Ci od razu, że to kolejna propaganda. Rozmawiałem z kilkoma policjantami i z drogówki i z prewencji. Nie ma możliwości namierzenia gościa po fotce z przodu, nawet nie próbują. Jakiś czas temu w Toruniu gość na ścigaczu "zapozował" do zdjęcia około 50 razy. Wszystko poszło do kibla.

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2009, o 07:55 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

Paweł1916 miał chyba co innego na myśli :)

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2009, o 18:25 
Sierżant
Sierżant

Forum przeglądam dość często i wcale nie jestem leniwy,po prostu chce mieć pewne informacje.Jeśli kogoś irytuję to z góry przepraszam.
Mam kolejne pytanko :roll:
Policja w Krakowie jest zaopatrzona w jakiś fotoradar przenośny który może robić fotkę z najazdu i odjazdu jednocześnie ?
I czy fotoradar może mi zrobić jednocześnie zdjęcie z dwóch stron ?(przód i tył na raz)
Jeżeli flesz błyska od przodu to fote robi od przodu ?

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2009, o 19:50 
Komisarz
Komisarz

mateuszkal napisał(a):
Forum przeglądam dość często i wcale nie jestem leniwy,po prostu chce mieć pewne informacje.Jeśli kogoś irytuję to z góry przepraszam.
Policja w Krakowie jest zaopatrzona w jakiś fotoradar przenośny który może robić fotkę z najazdu i odjazdu jednocześnie ?
I czy fotoradar może mi zrobić jednocześnie zdjęcie z dwóch stron ?(przód i tył na raz)

Czy Policja w Krakowie ma taki fotoradar to najlepiej sobie zadzowń i się dowiesz co jak dokładnie.
Na pewno może Ci ten fotoradar zrobić zdjęcie z przodu jak i z tyłu.
Jeżeli flesh błyska to znaczy, że fotoradar wykonał zdjęcie pojazdu zbliżającego się, bądź oddalającego.
Moja rada jest taka dla Ciebie... przesiąć się na komunkację miejską, albo jak już wsiądziesz na kierownicę to jedź tam gdzie 50 to 50, tam gdzie 70 to 70 itd. i będziesz miał głowę spokojną, mniej stresu, punktów i mandatów nie będziesz dostawał.
Szerokości ;)

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2009, o 20:45 
Aspirant
Aspirant

mateuszkal napisał(a):

może inaczej :>

Zatrzymaj się przy fotoradarze który jest aktywny czy to będzie Gatso, Fotorapid czy też AD9T i popatrz na niego przez krótki czas czy obraca się samoczynnie? niezależnie czy to będzie stacjonarny czy też na statywie.
Natomiast jeżeli chodzi o sam błysk flesza, kolego weź to na logikę,
1 - powiedz mi po co jest flesz ustawiony w tym samym kierunku co obiektyw?
2 - jaki efekt by przyniósł odwrócony flesz od obiektywu w przypadku kiedy fotoradarek pracuje w nocy?

mała podpowiedź jeżeli chodzi o ostatnie pytanie to, poprzeglądaj trochę fotek w dziale "FOTORADARY PRZENOŚNE"

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2009, o 21:03 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Jak zobaczysz ich z fotoradarem to zatrzymaj się! Zrób zdjęcie (takie jak inne w dziale fotoradary - to znaczy żeby było widać urządzenie i jakieś charakterystyczne miejsce ustawienia!), potem wrzuć je na forum - w ten sposób będziesz współtworzył to forum i przy okazji dasz nam materiał pod swoje pytania! Bo my nie wiemy wszystkiego. Jest kilka różnych fotoradarów, każdy z nich różni się jakością i możliwościami.Jak dasz nam zdjęcie to powiemy coś więcej.

p.s. Robi nie mogę dać więcej niż 1 (każda wartość powyżej wiąże się z informacją - nie masz uprawnień) :( Chyba że to w celu nie uszczuplania ilości użytkowników :D

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2009, o 07:06 
Młodszy Inspektor
Młodszy Inspektor

mateuszkal napisał(a):

Tak
Cytuj:

Jedne nie, ale jeżeli są dwa zespolone - tak jak niektóre na czerwone światła na świecie - to tak. W Krakowie nie.
mateuszkal napisał(a):

Błyska w zależności od ustawienia obsługi.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2009, o 14:09 
Chyba trzeba będzie przemianować ten temat na Modę na Sukces odcinek 4089. Gadacie w kółko o tym samym, a wystarczy czytać ze zrozumieniem :idea:

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2009, o 17:52 
Aspirant
Aspirant

Wiesz jak dla mnie to taki typ gościa to właśnie NIEUMIEJĄCY CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM albo co?m sto razy te same pytanie.............co sumienie dreczy ?

Ostatnio edytowano 26 gru 2009, o 21:12 przez Mateusz, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2009, o 23:19 
Nie posługiwał bym się taką akurat obraźliwym określeniem ale myślę że temat w tej postaci się dogłębnie wyczerpał. Wszystko co miało być powiedziane jest nawet potrójnie w niektórych przypadkach :!:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1