Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 20 lis 2018, o 20:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 22:09 
Aspirant
Aspirant

W piątek rano na ul. Kościuszki widziany fotoradar po godz. 8.30 D-51 Ustawiony za zaparkowanym samochodem, za przystankiem autobusowym nieopodal stadionu Olimpii. Zero widoczności, fotoradar wystawiony zza auta, między drzewami.

Obstawa fotoradaru to policjant i strażnik miejski w nieoznakowanym, granatowym pojeździe marki Skoda Octavia Combi o numerach NEB 06712

Pomimo ograniczenia prędkości do :40: fotopstryk trafił mnie dwa razy z kursantem z prędkością (odpowiednio) 35 km/h i 24 km/h.

Pierwszy błysk był o tyle dziwny, że Zurad strzelił błysk na pewno gdy kursant jechał poniżej 40 km/h i dlatego zawróciłem zapytać się czy czasem jakiejś pocztówki nie dostanę? Przy powolnym dojeżdżaniu do fotopstryka i otrzymaniu kolejnego flash'a po oczach, zapytałem się Panów: "Czy nie dostanę czasem jakiegoś zdjęcia pocztą?". Pan policjant odpowiedział, że dopiero co go ustawiają, a przy okazji podał prędkości jakie miałem. Można jednak było się przestraszyć - co jednak po kursancie wrażenia nie zrobiło - w ogóle nie widział błysku -.-'

Fotki ze zdarzenia nie ma, bo wyszła taka tragiczna, że niczego nie widać :P

W elbląskich mediach napisali, że akcja "Prędkość" była jednodniowa. Aktualnie nigdzie nie widziałem fotoradaru. Jeżeli będzie się coś pojawiać oczywiście poinformuję :)

Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 22:15 
Jak już się zatrzymałeś trzeba było wtedy walnąć. :police2:

Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 22:31 
Aspirant
Aspirant

Nie potrafię tak z bezczelnego foty strzelić. Jeszcze oznakowanym samochodem typu [L] :P Poza tym zwolniłem tylko ;)

Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2012, o 23:15 
Trzeba się nauczyć będąc na tym forum, każdy kiedyś tak zaczynał mając opory. A teraz wali z przed maski :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 29 paź 2012, o 07:03 
Aspirant
Aspirant

Straż Miejska działa w Elblągu i dalej ustawia te swoje foto-pstrykadło "Fotorapid C".

Tym razem obstawa inna niż swego czasu na ul. Kościuszki - obydwoje strażników miejskich w bordowym Citroenie Berlingo Straży Miejskiej (oznakowany).

Fotoradar stał w niedzielę, dn. 28.10.2012 około godz. 13.00 na ul. Płk Dąbka w kierunku Carrefoura przy blokowisku obok Targu Miejskiego przy przejściu dla pieszych.

Podsyłam fotki w załączniku :)

Załączniki:
Komentarz: © Frogger 2012
WP_000431.jpg
WP_000431.jpg [ 248.18 KiB | Przeglądane 336 razy ]
WP_000436.jpg
WP_000436.jpg [ 279.47 KiB | Przeglądane 339 razy ]
WP_000434.jpg
WP_000434.jpg [ 229.56 KiB | Przeglądane 339 razy ]
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2012, o 18:04 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Co do fotek poniżej dopuszczalnego limitu. Bardzo często panowie w kanciatych czapach ustawiają prędkość wyzwalacza na 20km/h. Prędkość rzeczywistą pojazdu i tak widać a przy okazji lookają czy paski pozapinane i czy ktoś "do ręki nie gada"

Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2013, o 15:54 
Elbląg, ul. Płk. Dąbka Buahah kolejny ekspert się nam objawił. Tym razem w spódnicy...można by ją nazwać Pani Emilia :rotfl5: :rotfl5: :rotfl5:

PS. Mam polew.... jest ekspert, zurad muszka i szczerbinka :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: Pochwalę za lampę błyskową :rechot: :rechot: :rechot:

Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2013, o 10:30 
Inspektor
Inspektor

Robi, szydero :P Niech dziewczyna pilnuje tą czarną swołocz. Czym więcej Emilków tym lepiej. Nie czepiaj sie.

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez renee, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2013, o 16:30 
W pierwszej kolejności to niech najpierw trochę poczyta bo tylko niepotrzebnie robi z siebie pośmiewisko.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1