Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 22 lip 2018, o 21:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Kto wygra Euro 2012?
Polska 22%  22%  [ 5 ]
Ukraina 0%  0%  [ 0 ]
Grecja 0%  0%  [ 0 ]
Rosja 4%  4%  [ 1 ]
Hiszpania 43%  43%  [ 10 ]
Szwecja 0%  0%  [ 0 ]
Dania 0%  0%  [ 0 ]
Niemcy 22%  22%  [ 5 ]
Anglia 0%  0%  [ 0 ]
Holandia 0%  0%  [ 0 ]
Francja 0%  0%  [ 0 ]
Włochy 4%  4%  [ 1 ]
Czechy 0%  0%  [ 0 ]
Portugalia 0%  0%  [ 0 ]
Irlandia 0%  0%  [ 0 ]
Chorwacja 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2012, o 22:24 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Robi napisał(a):
Są tam na razie gdzie potrzeba i niech tak pozostanie a ci co mieli pałą dostać po plerach to myślę że dostali.

Robi bez jaj. Chorwaci rzucają krzesłami a policja stoi i patrzy. Dobrze wiesz co by się działo na meczu ligowym - broń gładkolufowa i jazda.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2012, o 22:55 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Szczerze? To w du.. mam kto wygra to całe Euro. Jak to jest możliwe, że bankrutuje firma która wybudowała ponoć najpiękniejszy stadion w Europie? Jak to jest możliwe, ze stadion na którym rozgrywane sa mecze wg jego właściciela nie jest skończony i wykonawcy nalicza się kary? Jak to jest możliwe, że polski podatnik poniósł ogromne koszty z związku z organizacją tego festiwalu a firma która organizuję tę szopkę w Polsce nie zapłaci ani złotówki podatku? To są twarde fakty nad którymi trzeba się zastanowić i trzeba je przyjąć do wiadomości a nie łykać informacyjną papkę serwowaną w mediach.

Jak można poważnie traktować ludzi, dla których barwy narodowe to kawałek szmaty na kiju mocowany do szyby albo lusterka? Dzisiaj taki jeden załapał się na zjeby ode mnie po tym jak najpierw flaga spadła mu z kija i zaczepiła się mi na wycieraczce a później spadła na drogę i została rozjechana przez inne samochody. Na takie ozdabianie samochodów jest odpowiedni paragraf w PORD i jestem ciekawy dlaczego Policja nie reaguje? Jak to jest możliwe, że kibice sobie paradują z piwem po ulicach i nikt na to nie reaguje jak jeszcze tydzień temu za takie zachowania dostawało się 100 zł mandatu. Jakaś nagła zmiana przepisów czy nawystawialiście już tyle mandatów że bloczków zabrakło?

I wreszczie ostatnia sprawa jak można poważnie traktować drużynę pana Smudy bo dla mnie to nie jest żadna Reprezentacja Polski, jak w tej drużynie grają Niemcy, Francuzi którzy nie dosyć że nie znają języka polskiego to jeszcze nawet nie potrafią zaśpiewać hymnu narodowego kraj który ponoć reprezentują.

Macie miesiąc zabawy, za który będziemy płacić wiele lat.

A jeżeli chodzi o zdjęcia które wrzuciłem to są przykładem zachowania tych wspaniałych europejskich kibiców, którzy mieli nam pokazać jak się kibicuje. Zobaczymy co jutro pokażą Rosjanie na stadionie Narodowym bo ja przewiduję ciężki dym.

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 09:14 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Przemo napisał(a):
Zobaczymy co jutro pokażą Rosjanie na stadionie Narodowym bo ja przewiduję ciężki dym.

Może wreszcie i OPP pobawi się ;) Zagrają w kaczuszki itp.

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 09:30 
Inspektor
Inspektor

Luzik chłopaki, Polska gola :D

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 14:11 
:good post: Fajne zdjęcie dzisiaj zrobiłem na mieście...staję na światłach, patrzę obok a tam siostry zakonne....a co na szybach przyczepione...flaga POLSKA. Jak widać w zakonach też się "kibicuje" jakie to będzie określenie ...wielcy kibole :helm:

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 18:06 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

osclbn napisał(a):
Może wreszcie i OPP pobawi się ;) Zagrają w kaczuszki itp.

Nic z tego, mają zakaz. Chyba, że chcesz żeby do naszych strzelali :oops:

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 18:16 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

pawel_1916 napisał(a):
Chyba, że chcesz żeby do naszych strzelali :oops:

Na naszych nie robi to wrażenia ;)

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 18:19 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

osclbn, robi na każdym. Zresztą obcych powinni traktować gorzej niż naszych :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 18:23 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Zobaczymy jak radzieccy kibice... wróóóćć... rosyjscy kibice zachowają się podczas przemarszu pod stadion.

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 18:31 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Cytuj:
Starcia kibiców w Warszawie, musiała interweniować policja. Są ranni

Rosyjscy kibice, ubrani w czerwone koszulki, trzymający flagi narodowe wyruszyli sprzed stacji Warszawa Powiśle na Stadion Narodowy. Wcześniej, bliżej centrum Warszawy, doszło do utarczek kibiców obu reprezentacji. Poleciały petardy. Pojawiły się też osoby w kominiarkach, które atakowały uczestników przemarszu. Napastnicy rzucali kamieniami, wyrwali barierki i znaki drogowe. Policja użyła armatek wodnych. Kibice nie mogą wejść na stadion, gdyż policja zatrzymuje agresywnych kibiców - zarówno Polaków, jak Rosjan. Wyją karetki.

- Przemarsz rosyjskich kibiców próbowała zakłócić grupa chuliganów. W tym momencie mogę powiedzieć jedynie, że policjanci reagowali na bieżąco, były zatrzymania - powiedział po godz. 18 rzecznik KSP Maciej Karczyński. Według nieoficjalnych informacji, zatrzymanych zostało kilka osób.

Przed zejściem z mostu na czele marszu doszło do bójek i przepychanek, rzucano kamieniami i puszkami. W czasie interwencji policja użyła gazu. Kilka osób w przepychankach odniosło obrażenia, były opatrywane na miejscu.

Rosyjscy kibice byli kierowani przez policję w kierunku zejść z mostu; udawali się w kierunku stadionu Wideo

Patryk Jaki: rosyjskie władze są znane z prowokacji, ta demonstracja może się przerodzić w bitwę

Kibice rosyjscy zostaną aresztowani? Jest to możliwe, jeśli na planowany przemarsz przed meczem Polska-Rosja przyniosą flagi z komunistycznymi symbolami sierpa i młota. Bez względu jednak na to, jakie to będą flagi, niektórzy politycy mają...
przez Wał Miedzeszyński.

Również przed samym Stadionem Narodowym w Warszawie doszło do starć Polaków i Rosjan zmierzających na mecz piłkarski drużyn obu krajów. Policja używa armatek wodnych. Rzecznik stołecznej policji Maciej Karczyński powiedział Polskiemu Radiu, że awantury wszczynali zarówno Polacy, jak i Rosjanie. Potwierdził, że policjanci zatrzymali część kibiców.

Przed wymarszem w pobliżu zgromadziła się kilkusetosobowa grupa polskich kibiców, którzy na śpiewy i okrzyki Rosjan reagowali własnymi okrzykami i skandowaniem: "Polska biało-czerwoni", "Polska do boju", "Biało-czerwone to barwy niezwyciężone"; wznoszono też nieprzychylne wobec Rosjan okrzyki. Policja oddzieliła kordonem obie grupy.

Rosyjscy kibice ruszyli lewą stroną Mostu Poniatowskiego, oddzieleni kordonem policji. Po przejściu przez Wisłę pochód zatrzymał się. Policja zatrzymuje agresywne osoby, które atakowały uczestników przemarszu. Wyją karetki.

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska Rondo de Gaulle'a zostało ponownie otwarte dla pieszych. Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Nowy Świat są tłumy ludzi. Policja przegania agresywne osoby w stronę centrum. Świadkowie mówią, że w okolicach ronda jest grupa pseudokibiców Legii Warszawa.

Doszło do kolejnych starć z policją. Również przy ulicy Brackiej funkcjonariusze użyli armatki wodnej i granatów hukowych.

Część rosyjskich kibiców zdecydowała się przejść innym mostem - mostem Łazienkowskim, by ominąć newralgiczne miejsce.

Wcześniej, bliżej centrum Warszawy, na rondzie de Gaulle'a, doszło do utarczek kibiców obu reprezentacji. Część z nich miała zamaskowane twarze, rzucano petardy. Interweniowała policja.

W trakcie marszu, rosyjscy miłośnicy piłki nożnej wielokrotnie zapewniali, że ich kibicowanie nie ma charakteru politycznego. Przejście Rosjan było uzgodnione z władzami Warszawy.

Rosyjscy fani piłki nożnej w piśmie do warszawskiego magistratu napisali, że "przemarsze kibiców rosyjskich są tradycją w czasie mistrzostw Europy". Mecz Polska-Rosja zbiega się również z obchodzonym 12 czerwca świętem narodowym Federacji Rosyjskiej - Świętem Niepodległości, nazywanym Dniem Rosji.

Przejście Rosjan uzgodniono z władzami Warszawy. Przedstawiciele fanów z Rosji spotkali się m.in. z dyrektor biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego Ewą Gawor, którą poinformowali, że przemarsz nie będzie miał podtekstu politycznego.

źródło + 2x wideo: wp.pl

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 19:14 
Podinspektor
Podinspektor

osclbn, długo nie musiałeś czekać na odpowiedź :P To była tylko kwestia czasu icon13

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 20:34 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Gdzieś słyszałem, że podobno nawet broń gładkolufowa była użyta.

Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2012, o 23:13 
Inspektor
Inspektor

Zapewne rozruby są winni Rosjanie a Ci patrioci od flagi i prawdziwi kibice zostali zmuszeni do zachowywania się jak małpy wypuszczone z zoo.

Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2012, o 06:47 
Podinspektor
Podinspektor

osclbn napisał(a):
Gdzieś słyszałem, że podobno nawet broń gładkolufowa była użyta.

Obrazek

Sam zobacz

reszta tu

:P

Tytuł:
PostNapisane: 13 cze 2012, o 14:11 
Młodszy Inspektor
Młodszy Inspektor

m3a napisał(a):
wielkinieznajom napisał(a):
Dla mnie Hiszpania albo Holandia. Bo Polska to chyba nie wygra :)

wielkinieznajom, dlaczego tak sceptycznie rokujesz;)

Chociaż po tym meczu z Rosją to może wyjdą z grupy :). Ale i tak mistrzostwa nie wygrają.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1