Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 22 paź 2018, o 08:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2016, o 22:30 
A co za wożą na VR miałem tylko kilka razy pogadać z ekipą VR na CB pamietam ze Sochaczew wozi na klapie presidenta ML a co na pokladzie niestety nie wiem ,jest tez pytanie czy to sprzęt za nasze pieniażki, czy po prostu ktoś z obsługi VR ma dobry gest i wozi swojego szumofona:)
pzdr

PostNapisane: 30 paź 2016, o 10:13 
Posterunkowy
Posterunkowy

99,99 to prywatne inicjatywy!

PostNapisane: 31 paź 2016, o 19:12 
Inspektor
Inspektor

VR napisał(a):
99,99 to prywatne inicjatywy!

A to się dziwie :!: Po jaką cholerę z tym jeździć i słuchać inwektyw i często prymitywnych komentarzy - nie tylko pod adresem Miśków. Ile razy próbuje taki radiowóz zawołać na CB to się jełopy nie potrafią odezwać. Kiedyś spotkałem koło Łodzi taki VR i próbowaliśmy ich zmotywować do interwencji bo kilka aut przed nami, koleś busem odpier...ł szopki i aż się prosił o interwencję, to się nie potrafili odezwać nawet w takich okolicznościach, a wołałem ich na radiu że są 3 auta za mną, to się gdzieś zawinęli na pobocze i dali nogę, ale jakbym Ja tak zaczął przekraczać np. podwójną ciągłą, to by się pewnie uaktywnili. Ciekawi mnie po co im to na klapie :?: Mało szumu jest na samym radiotelefonie :?:

PostNapisane: 1 lis 2016, o 23:01 
Posterunkowy
Posterunkowy

Nie każdy ma odwagę wysłuchać na swój temat różnych epitetów. Swego czasu nawet w programie uwaga pirat Grójec dość aktywnie używał cbradia do poskramiania puratów. A na wesoło biorąc temat to mają cb żeby się nie zgubić. :D:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 1