Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 16 lip 2018, o 20:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 11:19 
Starszy Aspirant
Starszy Aspirant

w wieku 17 lat czy 20 nikt mądrze na motorach nie jeździ tylko jak dawcy

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 14:17 
Podinspektor
Podinspektor

dinho napisał(a):
w wieku 17 lat czy 20 nikt mądrze na motorach nie jeździ tylko jak dawcy

dinho, to jest tylko Twoje zdanie :!: , ja od 15 roku życia jeżdżę na motocyklach a od 16 mam prawko i jakoś nigdy nie trzymały mnie się głupoty. To jest tylko indywidualna sprawa w jaki sposób "ktoś" podchodzi do jazdy motorem. Poza tym na własny motocykl musiałem ciężko zap... ,żeby móc się sprawnie przemieszczać na spore odległości. Dodam jeszcze, że jak chciałem poćwiczyć własne umiejętności manewrowe to jeździliśmy do kamieniołomu lub do żwirowni, a nie po alejach..

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 16:45 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

m3a, tylko spójrz na to obiektywnie, że jesteś wyjątkiem. Niestety taka jest prawda. Chociaż zamiast wieku powinni wprowadzić badania psychologiczne (nie mylić z psychotestami) :) Jak wiadomo czasem 18 letnia osoba jest bardziej odpowiedzialna niż np. 50 letnia ;)

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 17:36 
Podinspektor
Podinspektor

pawel_1916, co do tych badań to i ja je popieram, ale co my możemy w takiej sytuacji począć :? .. Możemy sobie tylko podyskutować i wyciągnąć konstruktywne wnioski :D a to się znowu przełoży na dobro dla całego forum :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 17:44 
Aby wyszukać wspólny konsensus 21 to powinna być ta magiczna bariera na ścigacze i ciężkie motory, a na jakieś motorynki to proszę bardzo niech sobie jeżdżą. :idea: Jeśli chodzi o kłady to bardzo się cieszę że w końcu będzie z tym porządek. Dodał bym im jeszcze obowiązkowe badania techniczne takie jak przechodzą auta osobowe.

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2010, o 19:40 
Aspirant
Aspirant

jak ktoś kupuje jako pierwszy motor litrowego ścigacza, to na pewno wiadomo jak skończy, albo jak wygląda jego zdrowie psychiczne. Tutaj akurat m3a, ma trochę racji. Człowiek jak zaczyna od np. 50cc i stopniowo zmienia na większą moc, liczy się z tym z czym ma do czynienia. Respekt wobec maszyny, respekt wobec innych użytkowników ruchu, ale są i w tym przypadku także wyjątki. Taki dzieciak, który zrobi prawko (pewnie na jakiejś 125 albo 250) i wskakuje na 1 litr pojemności, w większości przypadków nie zdaje sobie pojęcia z jaką mocą ma do czynienia. Jeden fałszywy ruch manetką i leży na plecach z motocyklem na sobie, albo w 2-3 sek leci 100km/h. Później zamyka 2 paki i już nie wie co się dzieje... A później to może już nic nie być...

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2013, o 20:21 
Mała zagadka: Czy kierującego tramwajem dotyczy znak zakaz skrętu w prawo? Oczywiście w sytuacji gdy torowisko na to pozwala (np rozjazd w lewo w prawo i prosto).

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2013, o 21:20 
Zazwyczaj jest pod tym że nie dotyczy tramwaju. :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 10:47 
Inspektor
Inspektor

Fox24 napisał(a):
Mała zagadka: Czy kierującego tramwajem dotyczy znak zakaz skrętu w prawo? Oczywiście w sytuacji gdy torowisko na to pozwala (np rozjazd w lewo w prawo i prosto).
Nie dotyczy.

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 20:01 
Bingo! A z czego to wynika?

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 20:06 
Z PORD :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 20:54 
Właśnie nie. Z rozp. w spr. znaków i sygnałów drogowych.

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 21:43 
Oj Einstein Einstein ty się chyba z choinki urwałeś...a pod co te znaki drogowe podlegają, pod książkę kucharską czy może program wybacz mi :gapa:

Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2013, o 22:28 
Proszę wskaż mi przepis z PRD z którego to wynika i się odczepie.

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2013, o 09:31 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Nie na wszystko są przepisy czasami potrzebna logika. Tramwaj jedzie gdzie go tory prowadzą, a rzeczonym przykładzie może być błąd inżynierii ruchu, których mnóstwo na naszych drogach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1