Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 22 wrz 2018, o 06:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2010, o 16:30 
Aspirant
Aspirant

Puszka skierowana jest na jadących od strony Rzeszowa, ograniczenie do 50 km\h, tablice informacyjne są

Obrazek Obrazek

Kolejna puszka umieszczona jest za stacją paliw ORLEN tuż przed przejściem dla pieszych, skierowana jest na jadących od strony Łańcuta, ograniczenie do 50 km\h, tablic informacyjnych brak. (co najciekawsze że stoi już tam około roku i jeszcze nie doczekała się odbioru technicznego :> )

Obrazek Obrazek

Krasne
Gmina: Krasne
Powiat: rzeszowski
Woj. Podkarpackie

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez bolas, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2010, o 20:08 
Aspirant
Aspirant

:arrow: Łańcut

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2 gru 2010, o 20:38 
Aspirant
Aspirant

Teraz to już nieaktualne foto bo budki niema, jest tylko maszt. Budka została zdemontowana bo była w opłakanym stanie.

Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2011, o 23:26 
Sierżant
Sierżant

Dziś mój anty radar wykrył na trasie radar w Kosinie jak się do niej wjeżdża od strony Przeworska.
Jechałem o 13, po 20 wracałem to już nic nie było :)
Także traska szła ostro do przodu :)

Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2012, o 12:56 
Sierżant
Sierżant

Na trasie z Łańcuta do Rzeszowa odsłonili obiektywy (przy ogrodniczym sklepie na wylocie na Rzeszow, pozniej naprzeciw Sezamu no i za Orlenem w Krasnym koło uniwersytetu. D-51. Poza tym 608 przy Bliskiej aktywny praktycznie zawsze...

Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2012, o 19:20 
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

bandit napisał(a):
Na trasie z Łańcuta do Rzeszowa odsłonili obiektywy (przy ogrodniczym sklepie na wylocie na Rzeszow, pozniej naprzeciw Sezamu no i za Orlenem w Krasnym koło uniwersytetu. D-51. Poza tym 608 przy Bliskiej aktywny praktycznie zawsze...

Rzeszów-Przeworsk jeżdżę codziennie i dzisiaj to aż się przeraziłem tymi puszkami. Mam nadzieję, że przynajmniej puste były. 608 to już standard ale reszta do tej pory normalnie była zakryta. Podobnie zresztą jak jeśli się nie mylę fotoradar w Rogoznie - zdjęta osłona. Najśmieszniejsze z tym fotoradarem jest to że skierowany jest w stronę Łańcuta miedzy znakami 50 a 70, przy czym jak bedzie robił od tyłu to jest tylko 50 :)
Zastanawia mnie jeszcze sytuacja w Gwizdaju- kiedyś
stał słup, od dłuższego czasu jakoś go nie widzę, ale znaki został a pomiedzy nimi jest bramka viatoll.

Podejrzewam, że te pozdejmowane osłony to przymiarka do instalacji nowo zakupionych (o ile dobrze pamiętam już od sierpnia), żeby się kierowcy przyzwyczaili i nie stracili po jednym przejeździe prawka.

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2014, o 19:12 
Aspirant
Aspirant

Te obydwa też poznikały.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1