Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 18 lis 2018, o 00:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Luboń
PostNapisane: 16 wrz 2009, o 10:49 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Straż Gminna w Luboniu użytkuje ISKRĘ VIDEO. Jako, że mam tam trochę znajomych to muszę ich przycisnąć o jakieś fotki.

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Przemo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2009, o 10:50 
Oni też kupili ten ruski szajs po którym jądra się lasują :shock: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2010, o 05:18 
Aspirant Sztabowy
Aspirant Sztabowy

Dowiedziałem się, że SM z Lubonia mocno w ostatnich tygodnia uaktywniła się w używaniu tego sprzętu. Często można spotkać ich na ograniczeniach w Luboniu do 30-40 km/h, gdzie robią dosłowną rzeź. Iskra mocowana jest do przedniej szyby oznakowanego samochodu SM.
Zdjęcia wkrótce...

Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2010, o 10:39 
Inspektor
Inspektor

Przeprowadziłem się do Lubonia ale nigdy ich jeszcze nie widziałem
Znacie miejscówki rozstawiania fotoradaru?

Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2010, o 21:24 
zielas, Luboń cały jest w graniczeniach do 40 km/h
renee, nie nie posiadamy na razie takich informacji.

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2011, o 21:13 
Znak D-51 stoi na ulicy Fabrycznej.

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2011, o 21:50 
Inspektor
Inspektor

Robert ten znak stoi tam od bardzo dawna i nie ma związku z tymi które teraz ustawiają.Pozdrawiam Asia

Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2011, o 23:42 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Ten znak to jakaś staroć (przynajmniej jak go ostatnio widziałem). W czwartek podjadę i zweryfikuję.

Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2011, o 08:34 
Inspektor
Inspektor

Już sprawdzone, pozostałość po starociach.

Tytuł:
PostNapisane: 2 wrz 2011, o 23:57 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Podobno w piątek, około 16 Strażoki fociły przy Poniatowskiego, na wysokości Placu Edmunda Bojanowskiego, wjeżdżających od strony Poznania. Foto nie mam, gdyż moje źródło widziało sam moment chowania znaku informującego o kontroli. Znaczek podobno mają zacny, normalna niebieska tablica z doczepionym wydrukiem na papierze "pomiar prędkości na odcinku" :).

Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2011, o 22:32 
Inspektor
Inspektor

mrsimba napisał(a):
Podobno w piątek, około 16 Strażoki fociły przy Poniatowskiego, na wysokości Placu Edmunda Bojanowskiego, wjeżdżających od strony Poznania. Foto nie mam, gdyż moje źródło widziało sam moment chowania znaku informującego o kontroli. Znaczek podobno mają zacny, normalna niebieska tablica z doczepionym wydrukiem na papierze "pomiar prędkości na odcinku" :).
Potwierdzam te słowa bo mój mąż wracając do domu śmiał się ze straży ponieważ znak jest ustawiony na statywie od aparatu fotograficznego, tablica normalna D-51 ale pod nim na kartce papieru nabazgrane "na odcinku" . Pozdrawiam Asia

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2011, o 20:18 
Chłopaki są tam fantazyjni niczym Rysiek z Klanu. Jeżdżą oznakowanym Oplem Vivaro, tablic nie zdążyłem dojrzeć ale zapewne PZ :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2011, o 16:53 
Posterunkowy
Posterunkowy

Nasi strażnicy znowu działają, dzisiaj stali na 30 na Poniatowskiego. Zastanawia mnie tylko legalność mandatów które tym razem prześlą kierowcą - znak w stronę krzyżówki Poniatowskiego-Kościuszki stał mniej niż 100m od Iskry a w drugą stronę był jeszcze bliżej :shock:. Nie ma to jak Lubońska SM :?
Obrazek Obrazek Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2011, o 19:24 
Komisarz
Komisarz

Czyli stał poprawnie... :roll: "Na odcinku 100 m" i na tych stu metrach był dokonywany pomiar. Z Twojej mapy wynika, że było to prawie 90 m.

Tytuł:
PostNapisane: 3 paź 2011, o 20:07 
Posterunkowy
Posterunkowy

Na pewno? Wg przepisów znak D-51 musi być umieszczony co najmniej 100m przed urządzeniem rejestrującym dla drogi o dopuszczalnej prędkości do 60 km/h. Wszystko jest w dzienniku ustaw: http://g.ekspert.infor.pl/p/_dane/akty_pdf/DZU/2011/133/772.pdf#zoom=90,
Cytuj:
Znak D-51 umieszcza się przed stacjonarnym urządzeniem rejestrującym w odległości:
- od 100 m do 200 m — na drogach o dopuszczalnej prędkości do 60 km/h,
- od 200 m do 500 m — na drogach o dopuszczalnej prędkości powyżej 60 km/h, z wyjątkiem dróg ekspresowych i autostrad,
- od 500 m do 700 m — na drogach ekspresowych i autostradach.
Znak ten stosuje się dla każdego kierunku ruchu, w którym stacjonarne urządzenie rejestrujące może dokonywać pomiarów prędkości.

tylko czy pojazd SM z rejestratorem możemy traktować jako "stacjonarne urządzenie rejestrujące", w końcu przecież SM nie może dokonywać pomiarów w ruchu :?:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1