Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 12 gru 2018, o 01:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2010, o 19:09 
Aspirant
Aspirant

Jest na forum wątek o wypadkach, który cieszy się niezłą popularnością więc, może i spodoba się temat poświęcony mistrzom parkowania, których na naszych drogach nie brakuje. Proponuję umieszczać tutaj fotki aut nie bezmyślnie zaparkowanych. Tym któym mało odysłam do serwisu Święte Krowy

A tymczasem poniżej umieszczam kilka swoich zdjęć:

Tesco, Lublin, Ulica Orkana. Parkowania na powierzchniach wyłączonych z ruchu jest tutaj normą. Kilka razy widziałem również kolizję powstałe poprzez właśnie tak zaparkowane samochody, które zasłaniały autom chcącym wyjechać z parkingu wyjazd.

Obrazek Obrazek

Nie lepsi są na parkingu pod E.Leclerc. Wszyscy chcą jak najbliżej dzrzwi. Szkoda tylko, że nie pozwalają im na zakupy wjeżdżać autami do środka.

Obrazek Obrazek

Temu Panu z kolei na Konstantynowie w Lublinie szkoda wydać 3 zł na parking, lepiej zaparkować na świeżo odśnieżnym chodniku a piesi niech latać się nauczą

Obrazek Obrazek

Kolejny Mistrz, którego piesi nieobchodzą. Bełżyce DW-747
Obrazek

Lublin Braci Wieniawskich Ten potrzebuje dwóch miejsc parkingowych bo w jednym się nie mieści.
Obrazek

Lublin, Łęczeńska. I kolejny, który w nosie ma miejsca parkingowe
Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez RaPi, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2010, o 20:15 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

To jak któregoś dnia wyjdę pod mój blok i porobię zdjęcia :D Ostatnio jednemu kolesiowi który bardzo krzywo zaparkował (1,5 miejsca zajmował) zaparkowałem 20 cm od drzwi kierowcy (ja się zmieściłem na swoim miejscu). Jak odjeżdżałem akurat koleś był przy swoim samochodzie i chyba chciał coś powiedzieć ale strach mu nie pozwolił :DD: Tylko się dziwnie patrzył ;)

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2010, o 21:55 
Aspirant
Aspirant

W styczniu złamałem nogę wiec nieco mniej mobilny, na szczęście lekarz mnie nie zagipsował a tylko dał mi specjalny stabilizator i mogę autkiem śmigać. Wykorzystując ten fakt zawsze staram się podjechać wszędzie jak najbliżej
Dzisiaj mnie koleś konkret wkurzył. Podjechałem na parking pod biedronkę na Morwowej w Lublinie bo do bankomatu miałem potrzebę. Widzę że koleś wyjeżdża z miejsca parkingowego no to elegancko ustawiam się obok niego żeby wskoczyć w nie. Mrugam kierunkowskazem najjaśniej jak się da dając wszystkim do zrozumienia że to moje miejsce. Gdy już miałem ruszać w miejsce jakiś cap je... ze swoją grubą rodzinką wp... mi się na nie. Widocznie żarcia im w domu zabrakło i przybyli do biedronki bo jak wiadomo tam codziennie niskie ceny. Chyba jakiś dzień litości dla zwierząt miałem bo powstrzymałem swoją złość, poczekałem 5 minut aż się zwolniło kolejne miejsce i zaparkowałem. Wracając widzę że babsztyl został fury pilnować co bym im nie zajumali. Więc mówię grzecznie co by powiedziała kierowcy że nie ładnie wciskać się na miejsce gdy ktoś na nie oczekuje. Myślicie że się babsko przejęło widokiem człowieka o kuli czymś "dziwnym" na nodze, a gdzie tam z ryjem to to na mnie żebym się jeździć nauczył itp bo ja pod prąd jechałem na nich itd, i że im się to miejsce należało. Zapytałem tylko czy widzi tu znaki zakazu? Odpowiedziała tylko nie. Wsiadłem odjechałem.Ach gdybym tylko miał strzelbę....

PS
Dużo się mówi ostatnio o parkowaniu na kopertach dla inwalidów. Wiadomo połamany ciężko mam szukać miejsca w centrum wiec dzwonię do SM i się pytam czy mogę stawać na nich. Przepisy są tak bzdurne że chociażbyś nie miał ręki, nogi, głowy to za ch... bez tej specjalnej karty na wyrobienie której trzeba zaczekać i oczywiście zapłacić bez mandatu nie zaparkujesz. Wiadomo, Polacy naród kreatywny i gdyby przepisy złagodzili to zapewne co drugi by miał uprawnienia do parkowania na tym, ale jak już widać gołymi gałami że ktoś się do maratonu chwilowo nie nadaje to powinien móc parkować na kopercie, nie sadzę aby znaleźli się tacy zj... co by sobie gips zakładali żeby furę na kopercie stawiać, chociaż w tym kraju nic nie wiadomo....

Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2010, o 22:30 
To jest jeszcze przysłowiowy Chuk... :lol: Mili Państwo ale te zdjęcia poproszę w miniaturki które otwierają się później w pełnym ekranie :!:

Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2010, o 12:15 
Aspirant
Aspirant

Taki sobie przykład........do tego obaj nie zapłacili za parkowanie

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2010, o 13:28 
Aspirant
Aspirant

Trzeba walczyć o miejsce parkingowe przy ZUS-ie i parkuje się właśnie tak...

Obrazek Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2010, o 11:54 
Inspektor
Inspektor

Przy wszystkich instytucjach jest bardzo ciężko zaparkować gdyż miejsc mało a petentów mnóstwo

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2010, o 18:15 
Jeden lepszy od drugiego :WTF1:

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2010, o 22:50 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

Obrazek

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2010, o 22:53 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Robi, to chyba ETC w Swarzędzu :P

Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2010, o 23:14 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Rafał Moss, pod wszystkimi takimi sklepami w Lublinie ciężko o miejsce przez takich "uzdolnionych" kierowców...

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2010, o 13:45 
miko, nie chyba tylko na pewno..... :P

Tytuł:
PostNapisane: 26 paź 2010, o 22:07 
Aspirant
Aspirant

Rafał Moss napisał(a):
Obrazek

Obrazek

Ooo Lublin ;) Parking pod Media Markt na Zana

Tytuł:
PostNapisane: 27 paź 2010, o 10:05 
Zachłanny niepełnosprawny Mistrz inwalidzkiego parkowania :D

Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2010, o 23:53 
Aspirant
Aspirant

Ot taki rzadko spotykany przypadek :/

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez bolas, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1