Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 21 sty 2018, o 19:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 20:34 
A jak sprawdzę W CEL-u że ma stały meldunek w Polsce to też?

Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 21:22 
A żeś uparty jak osioł...inna wersja obcokrajowiec odmawia przyjęcia mandatu...chce ci się pisać kwitologię na 10 stron i łazić po sądach czy wolisz wypisać MK i nara :?:Jestem ciekawy co by Naczelnik powiedział jakbyś mu z takim kwitem zawitał. :rotfl5: Zjedzony w 10 sekund.

Tytuł:
PostNapisane: 18 kwi 2012, o 22:37 
Cytuj:
A żeś uparty jak osioł..

Taka moja natura. Czemu maja być w Polsce równi i równiejsi? Naczelnik to Policjanta któremu się chce to powinien jeszcze premia nagrodzić :P

Tytuł:
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 16:45 
Prosta zasada:

1. Policjant ma kwit i 0 problemów
2. Naczelnik ma wyniki
3. Komendant ma słupki...dodawać coś jeszcze bo gadka zrobiła się bezsensownym OFF TOPICKIEM.

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2012, o 00:28 
Tak bo od słupków to bezpieczeństwo się nie poprawi. Policjanta ma kwit i zero problemów. Kierowca ma kwit i punkty a Policjant jedna kartkę więcej do wypełnienia i zero problemów. Naczelnik ma wyniki. Komendant ma słupki. Masz rację gadka dalsza jest bezsensowna, zostańmy przy swoich racjach. Bez urazy musisz doczytać przepisów i może kiedyś rzeczowo podyskutujemy. Jak bezsensowny OT to kończę. Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2012, o 18:06 
Inspektor
Inspektor

Fox24, Robi wie co mówi, a w ogóle nie trzymacie się tematu. Załóżcie sobie inny wątek. Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2012, o 20:16 
Fox24 napisał(a):
Tak bo od słupków to bezpieczeństwo się nie poprawi. Policjanta ma kwit i zero problemów. Kierowca ma kwit i punkty a Policjant jedna kartkę więcej do wypełnienia i zero problemów. Naczelnik ma wyniki. Komendant ma słupki. Masz rację gadka dalsza jest bezsensowna, zostańmy przy swoich racjach. Bez urazy musisz doczytać przepisów i może kiedyś rzeczowo podyskutujemy. Jak bezsensowny OT to kończę. Pozdrawiam.

Moje racje są z życia, a Twoje z czego, z opowieści dziwnych treści :?: Nie podejmuj polemiki jak nie masz o tym bladego pojęcia to po pierwsze, po drugie na co te napinki :?:

Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2012, o 23:29 
I trzymajmy się tego że Robi wie najlepiej. Nie napinam się rzeczowo dyskutuje a że odbiegamy od tematu jakoś tak wyszło, nie moja wina że nie zna wszystkich przepisów. a tam gdzie się domyślam że pracuje to powinien je znać. No i zakończmy tą nie potrzebną dalej nikomu dyskusję bo i tak konsensusu nie osiągniemy. Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2012, o 00:37 
Sarkazm pozostaw w domu. Abonamentu na wiedzę nie posiadam ale jak widzę że ktoś kadzi farmazony to mnie strzyka w kręgosłupie. Szerokości :police2:

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 09:56 
Podinspektor
Podinspektor

U mnie wyglądałoby to następująco:
Obcokrajowiec podaje mi np. niemieckie prawo jazdy i mówi że nie ma meldunku i PJ polskiego, ja sprawdzam tylko osobę i niemieckie PJ poprzez 00, a on mi daje odpowiedź zwrotną że gość ma polskie obywatelstwo i PJ również, które pokazuje mi po usłyszeniu tego. Dostaje MKK, pkt karne i dodatkowo działe z 65KW :DD: dla mnie proste.
Pamiętajcie panowie Robi i Fox że przepisy interpretuje się w tym kraju na różne sposoby. To że policjant koleżance zaproponował tylko MKG za to że miała PJ niemieckie oznacza że poszedł po najkrótszej lini oporu, tak się robi, nie zaprzeczam, miał po prostu pewno gorszy dzień i mu się nie chciało... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 11:09 
Inspektor
Inspektor

A jak ma tylko nasze obywatelstwo a prawo jazdy niemieckie? Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 12:22 
Podinspektor
Podinspektor

Wedle rozporządzenia, które przytoczył Fox, dostanie pkt. karne, ale tu pojawia się kolejny problem...
Osobiście nie miałem w rękach zagranicznego PJ i nie wiem czy są na takim dokumencie wszystkie dane potrzebne do wypisania druku Mrd-5, dzięki któremu nakładane są pkt. karne :?:

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 12:59 
Inspektor
Inspektor

A na polskim są?nie ma. Nie trzymie się to sensu co napisałeś. Punkty karne mam dostać jak figuruje w innym systemie? Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 14:34 
Podinspektor
Podinspektor

Skoro uważasz że na polskim PJ nie ma takich danych, to wnioskuję że nie posiadasz takowego. Oczywiście, że są, data wydania PJ, data wydania uprawnień, kto je wydał... widziałaś kiedyś druk Mrd-5? Najwyraźniej nie rozumiesz pewnych rzeczy, a ja nie wiem jak Ci je prościej wytłumaczyć. Poczytaj rozporządzenie, to powinnaś zrozumieć.

Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2012, o 14:39 
A wy dalej piłujecie oczywistą oczywistość :gapa:
piter napisał(a):
miał po prostu pewno gorszy dzień i mu się nie chciało.

W takim razie jak mówiłem wcześniej, ta choroba rozprzestrzeniła się na całą <R> :rotfl5:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1