Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 24 sty 2018, o 10:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2011, o 21:22 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Ktoś w Nakle pomyślał co z odcinkami pomiędzy skrzyżowaniami na kontrolowanym odcinku.

Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2012, o 20:00 
Podkomisarz
Podkomisarz

Nakło oznakowało się znakami:

ul. Nowa
ul. Mickiewicza
ul. Staszica
i tam nie byłem ale pewnie też ul. Mrotecka,

pierwsze trzy posiadają pod spodem tabliczkę z odcinkiem 600m.

No to chyba na jesień będzie kilka sesji...
a może Burmistrz przymierza się do zakupu foto-pstryka :?:

PS. Fiata Dooblo oznakowali po bokach szachownicą i dużym napisem Straż Wiejska ;) na razie bez koguta.

Tytuł:
PostNapisane: 8 sie 2012, o 21:06 
A działają w ogóle już :?:

Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 20:31 
Podkomisarz
Podkomisarz

No proszę co się u mnie w okolicy wyprawia :?

Straż Miejska w Nakle, z dnia:12.09.2012 napisał(a):
"STRAŻ MIEJSKA INFORMUJE O PROWADZONYCH POMIARACH PRĘDKOŚCI"

grafika

Od dnia 11 września 2012 roku Straż Miejska Nakło nad Notecią prowadzi pomiar prędkości z użyciem urządzenia samoczynnie ujawniającego i rejestrującego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami o nazwie INTEGRA B.

Jest to najnowsze dostępne w Polsce urządzenie do kontroli prędkości z foto-rejestracją dla służb zajmujących się kontrolą ruchu drogowego. Prowadzone kontrole prędkości mają wyłącznie charakter prewencyjny i wykonywane są w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg w tym również rowerzystów i pieszych przed piratami drogowymi. We wrześniu odbywa się bardziej wzmożony ruch na drogach wynikający między innymi z rozpoczęcia roku szkolnego.

Pierwszego dnia prowadzonej przez strażników miejskich kontroli prędkości około godz. 8:00 na ulicy Mickiewicza w Nakle nad Notecią na wysokości Szpitala, w miejscu gdzie usytuowane jest oznakowane przejście dla pieszych , kierowca samochodu osobowego BMW poruszał się z prędkością 99 km/h. Przypominamy , że na danym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h oraz ustawione są znaki drogowe D-51 „automatyczna kontrola prędkości pojazdów”.

Dyslokacja punktów pomiarowych w gminie Nakło nad Notecią jest następująca:

Nakło nad Notecią ulice : Mickiewicza, Staszica, Nowa. Paterek, Polichno ,Rozwarzyn, Występ, Gorzeń i Potulice.

Pomiary wykonywane są w godz. 6:30-18:00 na przemian, ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami każde miejsce kontrolne oznaczone jest znakami drogowymi D-51 „automatyczna kontrola prędkości pojazdów”.

źródło Straż Miejska Nakło

PS. Przejrzałem BIP Nakielski do 2011 i cisza nic na temat fotoradaru :/

Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 22:11 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Misial napisał(a):
PS. Przejrzałem BIP Nakielski do 2011 i cisza nic na temat fotoradaru

Zamówienie poniżej 14tys. euro, nie musi być wykonane pełne postępowanie - wystarczy jedynie tzw. postępowanie ofertowe, zamawiający musi wysłać do conajmniej 3 firm zaproszenie do złożenia oferty spełniającej przedstawione warunki. Ja tak w pracy kupuje np. komputery. A postępowania ofertowego nie trzeba publikować na BIP.

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2012, o 09:19 
Podkomisarz
Podkomisarz

Jakoś we wrześniu nie mogłem ich spotkać, a to co znalazłem:

Nakielski Czas napisał(a):
Ponad 330 wykroczeń!

Tylko we wrześniu nakielscy strażnicy miejscy zarejestrowali 334 wykroczeń, polegających na przekroczeniu dozwolonej prędkości. Każdy z kierowców prowadził pojazd z prędkością przekraczającą ponad 70 km/h. Wielu z nich poruszało się na terenie zabudowanym z prędkością ponad 90 km/h.

Przypomnijmy, od 11 września bieżącego roku nakielscy strażnicy miejscy prowadzą pomiar prędkości z użyciem urządzenia samoczynnie ujawniającego i rejestrującego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami o nazwie INTEGRA B.

- Prowadzone kontrole prędkości mają wyłącznie charakter prewencyjny i wykonywane są w trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg w tym również rowerzystów i pieszych – przypomina komendant Straży Miejskiej w Nakle, Roman Frąckowiak. We wrześniu strażnicy miejscy prowadzili pomiar prędkości przez 7 dni, w godzinach 6.30-18.00. W tym czasie zarejestrowali 334 wykroczeń, polegających na przekroczeniu dozwolonej prędkości. Każdy z kierowców prowadził pojazd z prędkością przekraczającą ponad 70 km/h. Wielu z nich poruszało się na terenie zabudowanym z prędkością ponad 90 km/h.

- Przypominamy, że w miejscach, w których prowadzimy pomiar prędkości z użyciem urządzenia samoczynnie ujawniającego i rejestrującego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h oraz ustawione są znaki drogowe D-51 „automatyczna kontrola prędkości pojazdów” – informuje komendant SM w Nakle. Przypomnijmy dyslokację punktów pomiarowych w mieście i gminie Nakło: Nakło – al. Mickiewicza, ul. Staszica, ul. Nowa, tereny wiejskie - Paterek, Polichno, Rozwarzyn, Występ, Gorzeń Potulice. Pomiary wykonywane są w godz. 6.30-18.00 na przemian. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami każde miejsce kontrolne oznaczone jest znakami drogowymi D-51 „automatyczna kontrola prędkości pojazdów”.

źródło Nakielski Czas

licząc średnio 200zł to już się robi ładna suma

Tytuł:
PostNapisane: 31 paź 2012, o 09:44 
Podkomisarz
Podkomisarz

Dowiedziałem się od mojego stolarza, że Straż Miejska jeździ z fotoradarem srebrnym VW Sharanem... , często w Występie stali .... poprosiłem go, że jak będzie ich widział niech da mi znać to ich obfoce.

Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2012, o 14:11 
Podkomisarz
Podkomisarz

No i dorwałem ich...
Tolerancji Pan Strażnik nie chciał zdradzić, ale na ekranie w lewym górnym roku widziałem coś 70km/h ... więc może +20km/h
Sprzęt wypożyczany od firmy WIKO.

Jak będzie ładniejsza pogoda postaram zrobić nowe zdjęcia...

Miejscowość WYSTĘP ( to też obfoce)

Załączniki:
Komentarz: CNA 50SU
2012-11-22_11-14-54_.jpg
2012-11-22_11-14-54_.jpg [ 546.2 KiB | Przeglądane 126 razy ]
Komentarz: CNA 50SU
2012-11-22_11-15-17.JPG
2012-11-22_11-15-17.JPG [ 206.13 KiB | Przeglądane 122 razy ]
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lis 2012, o 16:30 
Dobrze że nie walą tym przez ciemne szyby bo to dopiero byłaby rzeźnia. Ty Miasial a gdzie to jest w Nakle :?:

Tytuł:
PostNapisane: 19 lip 2013, o 20:29 
Podkomisarz
Podkomisarz

Cytuj:

Dyslokacja punktów pomiarowych dla urządzenia ujawniającego i rejestrującego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami :

- Nakło nad Notecią ul. Staszica

- Nakło nad Notecią ul. Mickiewicza

- Nakło nad Notecią ul. Nowa

- Paterek ul. Wyzwolenia

- Rozwarzyn

- Polichno

- Występ ul. Nakielska

- Potulice ul. Bydgoska

- Gorzeń

Pomiar predkości przeprowadzany jest w godzinach 6.30 - 20.30

W miesiącu LIPIEC 2013 pomiary odbywać się będą w następujących dniach:

1. 02.07.2013

2. 05.07.2013

3. 09.07.2013

4. 12.07.2013

5. 30.07.2013

sprzęt wynajmują od firmy "Woltik" z Łask

Załączniki:
Komentarz: świadectwo legalizacji
Swiadectwo_legalizacji.jpg
Swiadectwo_legalizacji.jpg [ 568.03 KiB | Przeglądane 121 razy ]
 Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2013, o 21:18 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Woltik nie wynajmuje foto, u nich sa robione legalizacje Integr B,K i Iskier na wniosek Videoradar.

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 13:10 
Kto wie może zmienili swoje działania też w tym kierunku... :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 20:14 
Podkomisarz
Podkomisarz

Robi, to chyba moje "fo pa".

Prze odstanie lata wynajmowali zawsze sprzęt od WIKO Mrocza i myślę, że to się nie zmieniło.

Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2013, o 18:19 
Wjazd do Nakła od strony Piły, zaraz jak się zjeżdża z obwodnicy, D-51 na odcinku 600 metrów. Straży nie zlokalizowałem nigdzie :smoke: Ograniczenia też nie pamiętam ale chyba :50: zgodnie z D-42

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1