Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 17 lis 2018, o 14:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niemcy
PostNapisane: 9 paź 2016, o 14:29 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Auto było na jego firmę i na razie przyszło zapytanie o kierowcę. Popytam się na ile popłynął.

PostNapisane: 9 paź 2016, o 17:50 
Inspektor
Inspektor

Przemo napisał(a):
Auto było na jego firmę i na razie przyszło zapytanie o kierowcę. Popytam się na ile popłynął.

Ja kiedyś dostałem 145 Euro, maksymalna stawka na autostradzie, ale to w Belgii. Dogonili mnie dopiero w Luksemburgu bo zwolniłem do 140/70 na przejściu granicznym :P Nawet mi euro-3punkty (max. stawka) przysłali do domu i całe pismo (po francusku), że jak dostanę 12 pkt w 3 lata to dostanę bana, na większość krajów UE, w tym Niemcy ;) Przyznam, szczerze że czułem się niewinny, bo jechałem busem jak zawsze ciężarówką - cały czas na odcięciu :DD:

PostNapisane: 18 paź 2016, o 16:53 
Posterunkowy
Posterunkowy

ograniczenie do 120km/h było anulowane ze 2km przed radarami jestem pewien na 100%. Przede mną nikogo nie było, ale za mną cisnął ktoś, lecz nie mogę podać żadnego info mniej więcej ile metrów za mną, gdyż pędząc 200km/h raczej byłem skupiony na tym co przede mną, niż na tym kto ile jedzie za mną. Tak czy inaczej ile mają czasu na przyslanie czegokolwiek? Będę się bronił aż krew się poleje że jestem niewinny. Dodam że pierwszy raz mi się to zdarzyło że przy wyłączonym ograniczeniu błysło. Poniżej fota przedstawiająca radary-cwaniaczki heh

Załączniki:
Komentarz: taki oto badziew mi mrugnął czerwieniutko
comment_KbkmoUa9aqSO6L2lKYC0rIkmL8ZGsLsE.jpg
comment_KbkmoUa9aqSO6L2lKYC0rIkmL8ZGsLsE.jpg [ 967.73 KiB | Przeglądane 322 razy ]
PostNapisane: 18 paź 2016, o 19:00 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Nawet przy 200 km/h musisz korzystać w lusterek, może ten ktoś chciał jechać szybciej?

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

PostNapisane: 18 paź 2016, o 19:56 
Inspektor
Inspektor

Drager napisał(a):
ograniczenie do 120km/h było anulowane ze 2km przed radarami jestem pewien na 100%. Przede mną nikogo nie było, ale za mną cisnął ktoś, lecz nie mogę podać żadnego info mniej więcej ile metrów za mną, gdyż pędząc 200km/h raczej byłem skupiony na tym co przede mną, niż na tym kto ile jedzie za mną. Tak czy inaczej ile mają czasu na przyslanie czegokolwiek? Będę się bronił aż krew się poleje że jestem niewinny. Dodam że pierwszy raz mi się to zdarzyło że przy wyłączonym ograniczeniu błysło. Poniżej fota przedstawiająca radary-cwaniaczki heh

Jak mnie oko nie myli, to są pętle indukcyjne z TraffiPaxa, po jednej na każdy pas (dlatego stoją 3). Stawiane są w miejscach stałych ograniczeń np. :120: Przysłać, pewnie przyślą, chyba że stwierdzą że dla danej kwoty im się to nie opłaca. Czas mają chyba nieograniczony, bo najpierw zwrócą się z prośbą o udostępnienie danych osobowych do naszego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, po czym jak uzyskają to przyślą. Dodatkowo, jak mandat będzie wisiał w ich systemie (czyli przyślą a nie zapłacisz), to jak wjedziesz na ich teren to wyłapią twoje blachy na skanerze i z najbliższego zjazdu mogą pogonić za tobą, czyhające Polizaje. Także podczas rutynowej kontroli, upomną się o daną kwotę z odsetkami ;)

Czas pokaże, czy fota przyjdzie czy nie . . . na razie, nic więcej się nie dowiesz.

P.S. Jeśli chodzi o sprzęty do pomiaru prędkości, to Niemcy nie produkują badziewi a bardzo precyzyjne sprzęty, które są albo baaardzo trudne do wykrycia, albo baaardzo trudne do zakłócenia. Na niektóre, nie ma dobrej rady. Te tutaj akurat można łatwo ogarnąć dobrą bazą POI z GPS :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1