Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 18 lis 2018, o 23:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1038 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 paź 2018, o 18:17 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Youthan napisał(a):
VIDEORADAR napisał(a):
Dane pochodzą z trzech lokalizacji, Głogowska, Dąbrowskiego (tu najwięcej i największe rekordy) Grunwaldzka.

A ilu z nich spowodowało wypadki ? ;) Sama prędkość to nie wszystko, aczkolwiek nie znam lokalizacji. Z obserwacji ruchu stwierdzam, że 90% nie wie co to zachowanie bezpiecznego odstępu. 95% nie wie co to, brak możliwości wjazdu na skrzyżowanie przy braku miejsca do kontynuowaniu jazdy. Prawie 100% wyprzedza autobusy na podwójnej ciągłej przy przejściu dla pieszych. Prędkość mają wtedy poniżej limitu. Co z tego że mierzycie prędkość ? Co to zmienia ? Na co idzie ta kasa z fotoradarów, żeby chociaż wiedzieli którym pasem się jeździ a którym wyprzedza ? Ponadto ostatnio zauważyłem nową modę na oświetlenie pojazdu udając że ma się LED - światła pozycyjne + halogeny. Na drogach jest jeden wielki burdel jak i w tej całej polityce legislacyjno-homologacyjnej. Miśki poza mierzeniem prędkości mają wszystko w dupie a ostatnio jak strajkują to już wszystko. Oznakowanie woła o pomstę do nieba. Ale mierzenie prędkości i statystyki maja nas wybawić od złego ;) Tak mi się zebrało na dygresję, chociaż nie mam żadnych problemów z fotoradarami a nawet lubię jak je "słyszę" ;)
pozdro

Myślę, że nie zrozumiał co mu napisałeś. Może nawet nie przeczytał, bo za długie ;) Ale 100% poparcia.

Reliant napisał(a):
Youthan napisał(a):
Miśki poza mierzeniem prędkości mają wszystko w dupie a ostatnio jak strajkują to już wszystko.

Podobno w ostatnich miesiącach z powodu strajku wystawiają znacznie mniej mandatów niż zwykle. Jakoś nie słychać, aby w tym samym czasie wzrosła liczba wypadków drogowych, czy przestępstw. Może zatem na codzień mandaty wystawiane są zbyt pochopnie...

Może nie tylko pochopnie co nie do końca za to za co powinny być. Youthan jako osoba, która dużo jeździ dobrze wypunktował.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

PostNapisane: 29 paź 2018, o 07:36 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

pawel_1916 napisał(a):

Myślę, że nie zrozumiał co mu napisałeś. Może nawet nie przeczytał, bo za długie ;)

:rechot:

PostNapisane: 29 paź 2018, o 19:22 
Inspektor
Inspektor

VIDEORADAR napisał(a):
Zdawało mi się że to forum fotoradarowe...

I jest, ale Polak nie tylko potrafi ignorować org. prędkości ale także stawiać największą ilość znaków ...
Znam kilka miejsc na drogach krajowych gdzie ograniczenia ciągną sie jedne za drugim zmieniając próg :50: :70: :50: :70: :50: :70: . Obszar niezabudowany i przejścia dla pieszych.... generalnie nie chcę bronić osób które się dały złapać na FR, ale po kilku latach jazdy po tych naszych drogach zaczynasz jeździć odruchowo, skoro nawet radiowóz nie jedzie :50: w zabudowanym ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1038 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70

Strefa czasowa: UTC + 1