Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 14 gru 2018, o 09:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2015, o 08:56 
Aspirant
Aspirant

Witam Pana
W odpowiedzi na Pana korespondencję mailową z dnia 30 czerwca 2015 r i Pana zapytania
informuję, iż do naruszenia określonego w art. 49 ust. 2 pkt 1 ustawy "Prawo o ruchu drogowym"
zakazu postoju dochodzi w sytuacji faktycznego utrudnienia innemu uczestnikowi ruchu wjazdu lub
wyjazdu do i z bramy.
W sytuacji uwidocznionej na zrobionej przez Pana fotografii nic takiego nie występuje
gdyż nie ma innego uczestnika ruchu któremu radiowóz utrudniałby wjazd lub wyjazd.

Czyli jak nikt z bramy nie wyjeżdża można tam stac ??? ;) ;) ;) ;) ;)

Załączniki:
DSC_1431.jpg
DSC_1431.jpg [ 541.62 KiB | Przeglądane 647 razy ]
PostNapisane: 6 lip 2015, o 08:59 
Inspektor
Inspektor

Tutaj wyślij :)

Dyrektor Gabinetu KGP
insp. dr Robert ŻÓŁKIEWSKI
sekretariat: tel. (22) 60 127 34, fax. (22) 60 128 73, e-mail: gabinetkgp@policja.gov.pl

PostNapisane: 6 lip 2015, o 14:44 
Jasiek gdzie żeś to wysłał?

PostNapisane: 6 lip 2015, o 14:53 
Aspirant
Aspirant

KPP w Grodzisku Wlkp., taką odpowiedź dostałem od nich mailem

PostNapisane: 6 lip 2015, o 15:29 
Zły adres.

PostNapisane: 6 lip 2015, o 15:49 
Aspirant
Aspirant

To gdzie wysłać? :)

PostNapisane: 6 lip 2015, o 16:23 
Ja rozumiem że wykroczenie popełnili a odpowiedź jest delikatnie mówiąc niefortunna. Tylko czy to nie jest czepianie się o pierdoły i jakim ja szeryfem jestem, gdybym każdy Policjant czepiał się takich pierdół to by strach na ulicę wychodzić, lecz nie przed bandziorami ale Policją. Coś mi się wydaje że ktoś ma tu osobiste porachunki.

PostNapisane: 6 lip 2015, o 16:51 
Cytuj:
Wydział Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu

Zgodnie z § 8 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków, skargi i wnioski nie zawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania. Celem udzielenia odpowiedzi konieczne jest również podanie adresu pocztowego dla doręczeń.

ul. Kochanowskiego 2a,
60-844 Poznań,
tel. 8413650, fax. 8414057
email: skarga@po.policja.gov.pl

PostNapisane: 6 lip 2015, o 17:27 
Konfident :rotfl5:

PostNapisane: 7 lip 2015, o 08:21 
Aspirant
Aspirant

Fox24 napisał(a):
Ja rozumiem że wykroczenie popełnili a odpowiedź jest delikatnie mówiąc niefortunna. Tylko czy to nie jest czepianie się o pierdoły i jakim ja szeryfem jestem, gdybym każdy Policjant czepiał się takich pierdół to by strach na ulicę wychodzić, lecz nie przed bandziorami ale Policją. Coś mi się wydaje że ktoś ma tu osobiste porachunki.

Odpowiedź jest mówiąc delikatnie idiotyczna, nie mam żadnych osobistych porachunków, ale szczytem idiotyzmu jest to że obok jest normalny parking

PostNapisane: 7 lip 2015, o 08:28 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Fox24 napisał(a):

Za takie parkowanie każdy krawężnik z szyderczym uśmieszkiem wypisałby mandat, więc nie wiem o co ci chodzi :?: Po prostu społeczeństwo ma dosyć bezkarności umundurowanych przestępców więc donosi nawet przy okazji takich błahostek czego nie pochwalam, ale mundurkowy nawet chwili by się nie zawahał wypisując mandacik, bo pouczenia by nie dał przy blokowaniu bramy na 100% :!: Tłumaczenie, że radiowóz nie blokował wjazdu/wyjazdu jest szczytem debilizmu, ale w tej formacji nic mnie już nie zdziwi....Byłem świadkiem jak przy cmentarzu w Bielszowicach k/Zabrza zaparkował na 5 minut syn z matką 80-cio letnią na chodniku - niby na zakazie ale zostawiając 1,5 metra dla pieszych i nikomu nie przeszkadzając i od razu pojawił się radiowóz z uradowanym krawężnikiem - tłumaczenia, że podjechał tak blisko, bo mama ma kłopoty z poruszaniem oraz że stał tam dosłownie 5 minut nie pomagały, mundurkowy debil pisał mandat - właśnie takich pierdół czepia się mundurowa swołocz bez ludzkich odruchów i nic ich nie przekona do tego by czasem pouczyć, bo mają we łbach tylko statystykę i pochwały zidiociałych przełożonych....

Ostatnio edytowano 7 lip 2015, o 08:36 przez Egon, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 7 lip 2015, o 08:28 
Inspektor
Inspektor

Policja właśnie czepia się pierdół Foxie i nie ma litości w wystawianiu mandatów za takie wykroczenia. Szczególnie w mniejszych miejscowościach gdzie nie ma straży miejskiej urządzane są polowania.

PostNapisane: 7 lip 2015, o 08:48 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Takich sytuacji w Polsce jest na pęczki :/

Kolejny przykład:

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 7 lip 2015, o 09:16 
Inspektor
Inspektor

Tzw.prawo dla wybrańców :WTF1:

PostNapisane: 7 lip 2015, o 22:33 
Fox24 napisał(a):
Konfident :rotfl5:

Że niby ja?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1