Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 20 sie 2019, o 12:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 lip 2019, o 10:31 
Aspirant Sztabowy
Aspirant Sztabowy

VIDEORADAR napisał(a):

W sumie jesteś szczęściarzem, że interes idzie Ci tak dobrze, iż 600 złotych jest dla Ciebie żenująco niską kwotą. W moim otoczeniu mam wielu ludzi, którzy oscylują wokół średniej krajowej i 600 zł stanowi istotny procent ich budżetu.

PostNapisane: 31 lip 2019, o 13:49 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Reliant napisał(a):
VIDEORADAR napisał(a):

W sumie jesteś szczęściarzem, że interes idzie Ci tak dobrze, iż 600 złotych jest dla Ciebie żenująco niską kwotą. W moim otoczeniu mam wielu ludzi, którzy oscylują wokół średniej krajowej i 600 zł stanowi istotny procent ich budżetu.

"Mandaty za przekroczenie dopuszczalnej prędkości są w Polsce na żenująco niskim poziomie. Nie da się bowiem racjonalnie wytłumaczyć mandatu w wysokości 600 zł za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 113 km/h."

- być może nie zauważyłeś, iż to raczej cytat z linku a nie moje szczęście. Z zasady nie komentuję wszelkiej maści newsów.

PostNapisane: 31 lip 2019, o 14:39 
Aspirant Sztabowy
Aspirant Sztabowy

VIDEORADAR napisał(a):
Reliant napisał(a):
VIDEORADAR napisał(a):

"Mandaty za przekroczenie dopuszczalnej prędkości są w Polsce na żenująco niskim poziomie. Nie da się bowiem racjonalnie wytłumaczyć mandatu w wysokości 600 zł za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 113 km/h."

- być może nie zauważyłeś, iż to raczej cytat z linku a nie moje szczęście. Z zasady nie komentuję wszelkiej maści newsów.

Zauważyłem, że to cytat. Założyłem jednak, że skoro go wklejasz, to zgadzasz się z zawartymi tam tezami. Jeśli założenie było błędne, to przepraszam.

PostNapisane: 31 lip 2019, o 19:10 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

U przeciętnego Kowalskiego 600 zł jest znaczacą kwotą w budżecie. Najwidoczniej w świecie rosyjskiej ruletki radarowej takiego problemu nie ma.

PostNapisane: 2 sie 2019, o 06:06 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Polscy kierowcy zarabiający powyżej 7 tys. zł netto, najczęściej otrzymują mandaty – wynika z badań wykonanych na zlecenie rankomat.pl. Zdecydowanie rzadziej tego rodzaju kary muszą opłacać osoby z niższymi zarobkami, do 3 tys. zł netto. Dziennik.pl: Mandat uzależniony od dochodów kierowcy? Zarabiasz więcej, karę zapłacisz częściej.
https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/ar ... robki.html

PostNapisane: 2 sie 2019, o 06:14 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Kierujący hulajnogami: https://belsat.eu/pl/news/75-km-h-po-miescie-hulajnoga/

PostNapisane: 7 sie 2019, o 21:55 
Inspektor
Inspektor

VIDEORADAR napisał(a):

To się Iskra grubo jebła :D:

PostNapisane: 8 sie 2019, o 06:33 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Youthan napisał(a):
VIDEORADAR napisał(a):

Groźnego, choć nietypowego pirata drogowego zarejestrował FOTORADAR - tak wynika z newsa. Do tego zamieszczono zdjęcie.
:lol1:
Zdaje się iż nie rozróżniasz fotoradaru od radaru :oops: :oops:

PostNapisane: 9 sie 2019, o 06:11 
Inspektor
Inspektor

VIDEORADAR napisał(a):
Youthan napisał(a):
VIDEORADAR napisał(a):

Groźnego, choć nietypowego pirata drogowego zarejestrował FOTORADAR - tak wynika z newsa. Do tego zamieszczono zdjęcie.
:lol1:
Zdaje się iż nie rozróżniasz fotoradaru od radaru :oops: :oops:

No zgadza się, bo i po co :?: Skoro widzę K 24.150 . Głowice które to mierzą pewnie niczym się nie różnią. A czy to była Iskra Videło, KrissP czy Integra Kp, to od tego mamy Ciebie ma forum ;) :DD: Dla mnie radar :P

PostNapisane: 10 sie 2019, o 21:24 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

To prawda. Nie wiele się różnią jeśli chodzi o zastosowanie. Mają wspólną nazwę (głowica) oraz zastosowanie (pomiar prędkości). Poza tym technologicznie to dwa rożne światy. Z kolei częstotliwość pracy narzucają przepisy.
Ps.
KrisP od Integry Kp różni się miejscem wyprodukowania...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4030 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269

Strefa czasowa: UTC + 1