Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 26 wrz 2018, o 03:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2014, o 04:05 
Podinspektor
Podinspektor

U mnie też nie najwięcej bo tylko 200000 rocznie ale kamerki nie mam bo nie potrzeba reszta spraw j.w. zgadzam się opinią kolegów Robert i Paweł ;)
Czasem może i by się przydała kamerka bo fajne trasy telefonem mi kiepsko nagrywanie wychodzi a są niektóre warte uwiecznienia np. taka :
https://www.youtube.com/watch?v=K40tJJQaq1c

Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2014, o 05:59 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

no więc reasumując tę akademicką dyskusję:

Robi: jeśli ktoś kupuje tylko po to by bawić się w policję, to niech wyp.

Paweł, Piter: owszem, można jeździć i milion kilometrów rocznie i przez kilkanaście lat może się nie przydać. A będiesz miał jedną sytuację, w której pożałujesz, że nie masz kamerki za 200 pln.

Piter: nagrywanie widoczków - o to też :) W sumie ostatnio byłem samochodem na 3000 npm, widoki nieziemskie, żałowałem że nie miałem, bo nagranie ze smartfona to nie to samo ;)

i już więcej też się nie wypowiadam.

Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2014, o 13:03 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Piter1303 napisał(a):
Czasem może i by się przydała kamerka bo fajne trasy telefonem mi kiepsko nagrywanie wychodzi a są niektóre warte uwiecznienia np. taka :

To jest zajebiste podsumowanie tego tematu :rotfl5:

Zaraz będę musiał dać sobie kolejne ostrzeżenie za przeklinanie ale co mi tam ;)

jasin, to jako kibol wiesz co wtedy należy zrobić :ok:

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2014, o 07:24 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dla wszystkich wielbicieli kamerek

Cytuj:
Samochodowe kamerki w oparach absurdu. Chcesz wykorzystać nagranie? Złamiesz prawo

Jeśli nagranie ma być wykorzystane po kolizji, to wcześniej powinien zostać zarejestrowany zbiór danych osobowych. Absurd wynika z braku specustawy

Spadek cen rejestratorów jazdy sprawił, że urządzenia te stają się bardzo popularne. Już nie tylko taksówkarze czy kierowcy autobusów, lecz także prywatne osoby instalują je w swoich autach i nagrywają przebieg jazdy. Powód? W razie wypadku czy kolizji takie nagranie może stanowić dowód przesądzający o winie innego kierowcy.

Mało kto zastanawia się, jak to wygląda od strony prawnej. A okazuje się, że podczas nagrywania przebiegu trasy, innych samochodów, tablic rejestracyjnych czy twarzy przechodniów dochodzi do przetwarzania danych osobowych. Tylko do pewnego momentu nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. ... reszta tutaj źródło

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2014, o 16:30 
Komisarz
Komisarz

:gapa: :gapa: :gapa:

Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2014, o 18:01 
Wielkie buhaha, takie rzeczy to tylko w Polsce :gapa:

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:28 
Komisarz
Komisarz

jasin napisał(a):
...A będiesz miał jedną sytuację, w której pożałujesz, że nie masz kamerki za 200 pln.

Na szczęście nie muszę żałować (polecam z dźwiękiem)
PS. Dałem 435,00 - ale nie żałuję.

Kielce 20 czerw.2014 godz.04.01

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:35 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

twoj?? bolid porysował?

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:37 
Komisarz
Komisarz

Niestety, też - jak słychać - prawy bok 2 metry :evil: :evil: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:44 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

mam nadzieje że go namierzysz:) :) samodzielnie :)

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:45 
Co za palant. To się koluniu zdziwi na komendzie :)

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:51 
Inspektor
Inspektor

andrzej59, wandal jest ci znajomy?

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 21:08 
Komisarz
Komisarz

Nie znam go, ale jest moc internetu :
Cytuj:
- Mężczyzna został zatrzymany jeszcze w poniedziałek, noc spędził w policyjnym areszcie. Przyznał się do zniszczenia samochodów - poinformował dziś Andrzej Baran z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Jak się okazało, wandal porysował dwa auta - czerwone mitsubishi pokazane na filmie oraz samochód, który miał zamontowaną kamerę. To właśnie ona nagrała całe zdarzenie, a właściciel auta przekazał film policji łącznie z zawiadomieniem o przestępstwie. - Pokrzywdzony nie znał mężczyzny zarejestrowanego na filmie, jego personalia ustalili dzielnicowi - dodaje Andrzej Baran. Potwierdziło się, że to 19-letni Jakub M., którego wskazali internauci. - Mężczyzna złożył wyjaśnienia oraz wniosek o dobrowolne poddanie się karze, która została ustalona w uzgodnieniu z prokuratorem. Jest to kara w zawieszeniu za uszkodzenie mienia, grzywna w wysokości 2250 zł oraz obowiązek naprawienia szkody. 19-latek został też oddany pod dozór policji - informuje Andrzej Baran.

Cały tekst

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez andrzej59, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 21:27 
Obrazek

Tak wyglądało Mistu. Dobrze że go złapali bo ludzie by dokonali samosądu na małolacie.

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2014, o 11:48 
Inspektor
Inspektor

Ale co mu odbiło szczeniakowi że akurat te dwa autka zarysował. Robi popraw link bo ukazał się jakiś błąd.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1