Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 21 wrz 2018, o 17:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2015, o 20:24 
Starszy Aspirant
Starszy Aspirant

Kiedy mają podnieść mandaty do średniej krajowej?

Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2015, o 21:25 
Podinspektor
Podinspektor

Już wystarczająco podnieśli na kolejne dekady :ideas:

Tytuł:
PostNapisane: 9 mar 2015, o 08:44 
Inspektor
Inspektor

Jeszcze nic nie podnieśli. Nadal obowiązuje stary taryfikator.

Tytuł:
PostNapisane: 12 mar 2015, o 00:07 
Inspektor
Inspektor

Zmiany od wakacji za przekroczenie o 50 km/h zabrane prawo jazdy na 3 miesiące z automatu Senat już przyklepał zmianę.

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:35 
Aspirant
Aspirant

coś mi się zdaję że będzie duuuużo ucieczek i niewskazań kierującego :)

Swoją drogą ciekawe co na ten przepis powie trybunał konstytucyjny bo z tego co wiem wątpliwości co do konstytucyjności przepisu mieli nawet sami posłowie :)

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2015, o 16:38 
jasio79 napisał(a):
coś mi się zdaję że będzie duuuużo ucieczek

Raczej ucieczek, bo niewskazanie kierującego pójdzie do lamusa.

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2015, o 19:04 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

jasio79, zwiększone bezpieczeństwo na drogach :rotfl5: Policjanci na ucieczkach zyskają bo będą mieli więcej wypadków w pracy ;)

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2015, o 12:26 
Starszy Aspirant
Starszy Aspirant

jasio79 napisał(a):
Swoją drogą ciekawe co na ten przepis powie trybunał konstytucyjny bo z tego co wiem wątpliwości co do konstytucyjności przepisu mieli nawet sami posłowie :)

Zanim TK się wypowie, minie trochę czasu i pan Generał nadrobi częściowo zaległości, bo ciągle nie może się wyrobić z obiecanym 1,5 mld.

Wiadomo, że zmiany są pisane pod ITD. Jeśli zainteresowana służba sama dla siebie ustala przepisy, to wiadomo, że nic dobrego z tego wyjść nie może.

Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2015, o 15:22 
Wiecie system jest generalnie zywcem skopiowany z Francji kto zna tamten ustrój wie jaki jest porabany. Kierowca ma przyjąć mandat a później w jego zakresie zależą odwołania. Canard ma mieć jak najmniej roboty i łoić do bólu kasę i tylko do się liczy dla gienerala Polecia.

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 06:10 
I następna nowość .. Koniec z redukcją 6 punktów za 300 pln..
PUNKTY
Cytuj:
Koniec zbijania punktów karnych kursami reedukacyjnymi. Do 31 grudnia 6 punktów można skasować za 300 złotych, ale chętni powinni się spieszyć, bo od nowego roku rola kursu się zmieni.
Fot. Archiwum PolskapresseBędzie on dłuższy, droższy i co najważniejsze nie zredukuje punktów karnych.

Na szkolenie obowiązkowo kierowany będzie kierowca, który przekroczył 24 punkty karne i jeśli chce dalej jeździć, musi go odbyć w miesiąc. Koszt kursu to 500 złotych.

- Po odbyciu takiego kursu przez 5 lat jesteśmy na tzw. cenzurowanym. Jeżeli kierowca ponownie przekroczy 24 punkty karne, spowoduje to utratę uprawnień do kierowania - stwierdził Krzysztof Wójcik, WORD Warszawa.

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 08:19 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

silvox napisał(a):
I następna nowość .. Koniec z redukcją 6 punktów za 300 pln..
PUNKTY
Cytuj:
Koniec zbijania punktów karnych kursami reedukacyjnymi. Do 31 grudnia 6 punktów można skasować za 300 złotych, ale chętni powinni się spieszyć, bo od nowego roku rola kursu się zmieni.
Fot. Archiwum PolskapresseBędzie on dłuższy, droższy i co najważniejsze nie zredukuje punktów karnych.

Na szkolenie obowiązkowo kierowany będzie kierowca, który przekroczył 24 punkty karne i jeśli chce dalej jeździć, musi go odbyć w miesiąc. Koszt kursu to 500 złotych.

- Po odbyciu takiego kursu przez 5 lat jesteśmy na tzw. cenzurowanym. Jeżeli kierowca ponownie przekroczy 24 punkty karne, spowoduje to utratę uprawnień do kierowania - stwierdził Krzysztof Wójcik, WORD Warszawa.

Nie wysokość mandatów a wysokość punktów boli najbardziej.

Tytuł:
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 09:01 
Inspektor
Inspektor

W tym rządzie sami nie wiedzą co zrobić, wprowadzają bzdury.
Największa bzdura alo "coś"??? do badania czy nie walisz po pijaku.
bartko napisał(a):
Nie wysokość mandatów a wysokość punktów boli najbardziej.

Oj boli boli.

Ostatnio edytowano 9 kwi 2015, o 16:54 przez renee, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 8 lip 2015, o 08:54 
Inspektor
Inspektor

Cytuj:
Szykuje się rewolucja w badaniach technicznych samochodów!

Jeżeli nawet o jeden dzień spóźnimy się na obowiązkowe badania techniczne naszego auta, zapłacimy za tę usługę podwójną stawkę - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Wynika to z zapisów projektu założeń do nowelizacji prawa o ruchu drogowym. Zdaniem gazety to jeden z wielu kontrowersyjnych zapisów. I tak np. poza pieczątką w dowodzie rejestracyjnym trzeba będzie wozić z sobą specjalne zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, każde przeglądane auto będzie fotografowane, a na przedniej jego szybie pojawi się specjalna nalepka. Ponadto inspektorzy Transportowego Dozoru Technicznego będą np. mogli się zgłaszać na badanie z uszkodzonym autem jako tajemniczy klienci.

PostNapisane: 8 lip 2015, o 09:14 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Jeżeli nawet o jeden dzień spóźnimy się na obowiązkowe badania techniczne naszego auta, zapłacimy za tę usługę podwójną stawkę

Tych debilnych osłów trzeba w końcu wypier.... na zbity pysk :evil: Pazerne, chamskie państwo dosłownie kradnące za wszelką cenę pieniądze szarych obywateli...debilizm goni debilizm by tylko więcej nażreć się u żłoba :evil:

PostNapisane: 8 lip 2015, o 10:50 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Cytuj:
Głosowała za zaostrzeniem kar dla piratów drogowych. Teraz sama straciła prawo jazdy.

Posłanka PO Ewa Drozd straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km na godz. Ale karę przyjęła z pokorą i obiecała, że nie tknie samochodu przez trzy miesiące.
We wtorek tuż po godz. 7 rano policjanci zatrzymali przy zjeździe z drogi krajowej 36 osobę kierującą samochodem marki Toyota. Kierowcą okazała się posłanka PO.

- Parlamentarzystka jechała z prędkością 103 km na godz. w terenie zabudowanym. Na tym odcinku dopuszczalna prędkość wynosi 50 km na godz. - mówi asp. Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Mandatu nie dostała

Zgodnie z zaostrzeniem przepisów ruchu drogowego, które obowiązuje od 18 maja, kobieta straciła prawo jazdy. Posłanka bez najmniejszych oporów oddała policjantom swój dokument. Oficer prasowy lubińskiej policji dodaje, że polskie prawo zabrania ukarania mandatem lub karą grzywny za przekroczenie prędkości posłów posiadających immunitet. Z całego zdarzenia zostanie sporządzona notatka, która zostanie wysłana do Sejmu.

Chyba się zamyśliłam

Ewa Drozd dla portalu miedziowe.pl tłumaczyła: - Jechałam na lotnisko. Chyba się zamyśliłam i nie zauważyłam, że przekroczyłam prędkość. Chwila nieuwagi, ale oczywiście to w żaden sposób nie usprawiedliwia mojego przewinienia. Poddałam się karze z pokorą. Nie chcę się tłumaczyć, ale chyba każdy kierowca kiedyś miał taką chwilę, gdy został ukarany mandatem. Jeżdżę już tyle lat i nigdy dotąd nie popełniłam na drodze wykroczenia. Przeżywam bardzo dzisiejszą sytuację.
gazeta.pl/worclaw

Nosił wilk razy kilka ... :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1