Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 25 maja 2018, o 11:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2011, o 19:50 
Misial, co to są za dziwne zdjęcia w twoich poście :?:

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 12:01 
Podkomisarz
Podkomisarz

Robi napisał(a):
Misial, co to są za dziwne zdjęcia w twoich poście :?:

usunąłem je ale musisz poprawić post... nie wiem, pewnie ktoś miał z podobną nazwą i taki kocioł wyszedł...

Ale Forum Nakło jeden user wkleił taki oto artykuł:

Obrazek

źródło Forum Nakło

Trochę pod beretką ma komendant nie równo;

Cytuj:
Trzeba dokonać zmian w projekcie, zakupić znaki. Koszty planujemy pokryć wypracowanymi przez nas dochodami - dodaje.

Czyli trzeba będzie ustawić niski próg... w samych Sadkach nie powinno stanowić to problemu... wszak jest przez kawałek 40km/h .... wiec będzie można ustawić się na 51km/h :D

Cytuj:
Neulitz niechętnie komentuje wprowadzone zmiany. - To duże ułatwienie dlakierowców. Informuje się ich wprost, na jakim odcinku drogi jest kontrolowana prędkość i na jakiej odległości. Dysponując tego typu informacjami nie sposób nie zastosować się do prędkości obowiązującej na danym odcinku drogi. Po przejechaniu podanej odległości na nowo będzie można rozwijać prędkość. [/b]Kolejna kwestia to koszty, na jakie naraża się samorządy gminne. Jak już zauważyłem, te wszystkie zmiany kosztują—wyjaśnia Neulitz.[/b]

No ale walenie po krzaczorach już na samym wylocie miejscowości to było dbanie o porządek... :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2011, o 21:30 
Podkomisarz
Podkomisarz

Jak znajdę trochę czasu, to wkleję artykuł.

SG Sadki już atakuje... jak na razie w dziwnym miejscu DĘBOWO - link i zamierzają obstawić w znaki Sadki, jak będę u teściów wezmę aparat co by zdjęcia znaków porobić ;)

Komediant Straży Gminnej z Sadek jak mówił tak przystąpił do działania:

- Sadki ul. Mickiewicza , jadąc od strony Samostrzela (zdjęcie wykonane telefonem), co najlepsze, że znak jest tylko z jednej strony, więc na dobre jak ktoś będzie zjeżdżał z DK 10 nie jest poinformowany o możliwej kontroli radarowej:

Obrazek

źródło Forum Nakło

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Misial, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 7 gru 2011, o 23:02 
Podkomisarz
Podkomisarz

Dzisiaj miałem szczęście i spotkałem Straż Gminną z Sadek... nowe zdjęcia wozu:

Obrazek Obrazek Obrazek

Porozmawiałem ze Strażnikami, tolerancja jest godna ;) +20km/h

Zadałem pytanie odnośnie tego znaku w Sadkach, na ulicy Mickiewicza, z zapytaniem dlaczego tylko z jednej strony mamy znak D-51 (miała być podpucha)... i miły strażnik oznajmił mi, że pomiar będą robić tylko autom nadjeżdżającym od strony Samostrzela w kierunku DK10

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2011, o 01:06 
Cytuj:
Zadałem pytanie odnośnie tego znaku w Sadkach, na ulicy Mickiewicza, z zapytaniem dlaczego tylko z jednej strony mamy znak D-51 (miała być podpucha)... i miły strażnik oznajmił mi, że pomiar będą robić tylko autom nadjeżdżającym od strony Samostrzela w kierunku DK10

Bingo, zostanę wróżką, gorzej jak będą walić po plecach :rotfl5:

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2011, o 04:31 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Nie mogą, W rozporządzeniu wyraźnie jest napisane, że ma być oznakowane ze wszystkich kierunków z których będzie prowadzony pomiar

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2011, o 17:23 
A w życiu jak w to w życiu, co poniektórzy mieli wyznaczone 100m mierzyli na 290 więc co tam przecież o parę zdjęć w plecy nie chodzi. :rotfl5:

Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2012, o 08:41 
Podkomisarz
Podkomisarz

Nowe oznaczenie:

Końcówka Sadek w kierunku Samostrzela na odcinku 1,4km .. czyli w sumie chyba cały Samostrzel

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Misial, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1