Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 23 wrz 2018, o 01:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2016, o 20:58 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Bartek ja mam pomysł mogę? :D

sprzątanie psich kup

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

PostNapisane: 14 sty 2016, o 21:13 
Youthan napisał(a):
Chyba fama poszła na cała Polskę :!: Widziałem, jak SM z Siemianowic Śląskich próbowała odpalić mobila na kable.

Chyba tam gdzie ich etaty zależą od urządzeń rejestrujących, chcą przetrwać za wszelką cenę do zmiany dla nich na lepsze ;)
Macie pomysły w czym mogli by Nam jeszcze pomóc jak mrozy zelżą :?:

Jestem przekonany że jak z 10 osób zadzwoni do SM, że im śnieg zalega na dachu to też przyjadą :DD:
Na wiosnę może "ręczna myjnia by SM" co Wa na to :?:

Myślę, że nasze Panie z forum chciały by mieć TAK umyte auto przez SM ;) :DD:

Tak to ja sobie myję samochód z ... :lol:

PostNapisane: 14 sty 2016, o 22:15 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Youthan napisał(a):
Na wiosnę może "ręczna myjnia by SM" co Wa na to :?:

Myślę, że nasze Panie z forum chciały by mieć TAK umyte auto przez SM ;) :DD:

:gapa: coż za "przystojniak" z tego gościa :WTF1:

Jak dla mnie straż miejska może łazić po ulicach i dbać o nasze bezpieczeństwo. Nawet jak będą siedziec na dupie przy monitoringu i reagować zamiast mówić że akurat "tego zdarzenia nie widzieli" to już mi wystarczy

PostNapisane: 15 sty 2016, o 18:00 
Inspektor
Inspektor

Fox24 napisał(a):
Tak to ja sobie myję samochód z ... :lol:

... chłopaki to są w agencjach ;) :DD:

PostNapisane: 15 sty 2016, o 18:21 
Z załogantką :P

PostNapisane: 18 sty 2016, o 22:06 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Cytuj:
Szef straży miejskiej w Zielonej Górze prowadził auto "pod wpływem". Będzie dyscyplinarka

Dyscyplinarnie zwolniony zostanie szef straży miejskiej w Zielonej Górze, który rano został zatrzymany przez policję, gdy prowadził pod wpływem alkoholu. Mężczyzna jechał do pracy, miał w organizmie 0,7 promila alkoholu.

Decyzja została już podjęta. Są przygotowane dokumenty. Komendant nie pojawił się jednak dziś w pracy. Poprosił o urlop na żądanie. Na pewno zostanie jednak zwolniony - zapewnia w rozmowie z reporterem RMF FM Bartłomiejem Paulusem Monika Wiśniewska z zielonogórskiego magistratu.

Komendant wpadł w czasie rutynowej kontroli. Badanie na drodze wykazało, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu. Potwierdziły to kolejne badania na komisariacie.

Zielonogórscy urzędnicy przyznają, że już wcześniej otrzymywali sygnały, że mężczyzna może przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu. Doniesienia mieszkańców nigdy nie zostały jednak potwierdzone. Badania alkomatem przeprowadzono m.in. wiosną ubiegłego roku.

Sprawą komendanta zajmie się sąd. Sławomir N. straci prawo jazdy na trzy lata. Grozi mu również kara do dwóch lat więzienia i grzywna w wysokości pięciu tysięcy złotych.

PostNapisane: 19 sty 2016, o 00:15 
Inspektor
Inspektor

Emil go nie pilnował? Jak mógł dopuścić do takich zaniedbań w swoim mieście zamieszkania. :DD:

PostNapisane: 19 sty 2016, o 07:31 
Razem pili, ktoś ich pod.... :rotfl5:

PostNapisane: 20 sty 2016, o 12:23 
Inspektor
Inspektor

Cytuj:
Trybunał Konstytucyjny zajmie się likwidacją fotoradarów

Pomorska gmina Kobylnica złożyła do Trybunału Konstytucyjnego zażalenie na przepisy, które odbierają strażom miejskim i gminnym możliwość korzystania z fotoradarów.

Wniosek został złożony jeszcze w ubiegłym roku. Gmina Kobylnica została wybrana jako przedstawiciel wszystkich samorządów, które są przeciwne nowym przepisom odbierającym fotoradary strażom miejskim i gminnym. Wójt gminy - Leszek Kuliński - twierdzi, że nowelizacja była pisana na kolanie, a wynik głosowania był elementem kampanii wyborczej.

Zakaz używania fotoradarów sprawił, że straże miejskie i gminne muszą zając się teraz innymi obowiązkami. Zimą strażnicy pomagają przede wszystkim w uruchamianiu samochodów i robią to za darmo. Do tego oczywiście dochodzą inne zajęcia. Kiedy straże gminne i miejskie dostały możliwość „zabawy” w drogówkę, wpływy do budżetu gmin znacznie się zwiększyły, a strażnicy rozpoczęli polowania na kierowców. Teraz fotoradary zakupione przez gminy trafiły do magazynów, a władze samorządowe straciły jedno z większych źródeł dochodów.

Z jednej strony są gminy broniące swoich interesów, a z drugiej - druzgocący dla strażników raport NIK. Najwyższa Izba Kontroli podzielała zdanie posłów, że fotoradary to maszynki do zarabiania pieniędzy.

Trybunał Konstytucyjny to ostatnia deska ratunku dla gmin. Na posiedzeniu niejawnym sędziowie w składzie Leon Kieres, Stanisław Biernat i Marek Zubik podjęli decyzję, że sprawa będzie badana.
Autor: Wojciech Grzesiak

Nie wierzę co czytam :evil: :evil: :evil:
Drogowe pastuchy jeszcze śmią się odzywać.

PostNapisane: 20 sty 2016, o 19:05 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Renee spokojnie patrząc na czas oczekiwania na wyroki trybunału to za 3 lata im sprawdzą :D

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

PostNapisane: 21 sty 2016, o 12:12 
Podinspektor
Podinspektor

Proszę, oby to były ich ostatnie podrygi... :lisc:

PostNapisane: 21 sty 2016, o 21:23 
Inspektor
Inspektor

PiS chce przywrócić fotoradary do życia już nad tym pracują.

PostNapisane: 21 sty 2016, o 22:40 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Przecież fotoradary są "żywe" i mają się dobrze.

PostNapisane: 9 kwi 2016, o 00:30 
Inspektor
Inspektor

Cytuj:
Straż Miejska odholuje więcej samochodów

Na specjalne parkingi trafią źle zaparkowane auta już nie tylko z ulicy, ale i z pasa drogowego. Zmienią się też opłaty - informuje "Rzeczpospolita".

Kierowców czeka kolejna rewolucja. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pracuje nad zmianami w prawie o ruchu drogowym. Chce usuwać auta nie tylko z ulicy, ale i z pasa drogowego. Zmiany mają wejść w życie najpóźniej jesienią. Co ma się zmienić? Przede wszystkim straże miejskie dostaną większe uprawnienia do odholowywania aut, bo zabierać je będzie można nie tylko z ulic. Laweta zabierze też samochód kierowcy, który został zatrzymany przez policję na jeździe po pijanemu lub pod wpływem narkotyków, jeśli w aucie nie ma osoby, która mogłaby wsiąść za kierownicę i dalej nim podróżować.

Niektórzy kierowcy po zmianach zapłacą więcej. Samorządy będą bowiem mogły ustalić wyższe stawki za usunięcie, jeśli ze względu na stan techniczny auta wymagało to wykonania ponadstandardowych czynności lub wykorzystania dodatkowego sprzętu.

Stracili fotoradary zyskają lawety i interes dalej się kręci.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 674 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Strefa czasowa: UTC + 1