Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 21 sty 2018, o 19:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2012, o 12:19 
Sierżant
Sierżant

Dzięki, po częstotliwości ich rozpoznam.

Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2012, o 22:44 
MariuszB, oni tylko użytkują Multanovę 6f czyli pasmo Ka

Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2012, o 08:34 
Sierżant
Sierżant

Czyli w Szczecinie W tych słupach na Gdańskiej wstawiane są tylko Multanova?

Tytuł:
PostNapisane: 20 paź 2012, o 08:49 
Tak ten sam który urzęduje po drogach jako przenośny w wersji kontener lub jak kto woli bardziej pospoliciej "śmietnik".

Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2012, o 18:24 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Cytuj:
Szybciej, dokładniej i non stop. Fotoradary online już w akcji

Dwa fotoradary online zostały zamontowane na ul. Ku Słońcu
Uwaga kierowcy. Zdejmijcie nogę z gazu. Na ul. Ku Słońcu zamontowano fotoradary pracujące w systemie online. Będzie ich więcej
Dotychczas bywało tak: przyjeżdżał pracownik Inspekcji Transportu Drogowego do konkretnego słupa, otwierał zamontowaną na nim skrzynkę, wkładał urządzenie rejestrujące przekraczanie prędkości, po kilku godzinach wracał, zabierał urządzenie do bazy, wyjmował dysk i odczytywał zdjęcia i zapisy prędkości. Potem była uruchamiana machina biurokratyczna w celu ustalenia tożsamości kierowcy, któremu należy się mandat.

Teraz jadąc ul. Ku Słońcu, gdy przekroczymy prędkość, po kilku sekundach zdjęcie jest do odczytania z serwerów centrali ITD. w Warszawie. Nowe fotoradary są dwa: na jezdni w stronę granicy na wysokości ul. Pięknej oraz w stronę centrum miasta przy skrzyżowaniu Ku Słońcu z Hrubieszowską.

- Oba miejsca są bardzo niebezpieczne. W pierwszym przypadku blisko przejścia dla pieszych przy cmentarzu, gdzie dochodziło do potrąceń. Natomiast na skrzyżowaniu przy ul. Hrubieszowskiej często dochodziło do kolizji - mówi Michał Frąckowiak, dyrektor północno-zachodniej delegatury ITD. w Gorzowie Wlkp.

Nowe fotoradary na szczycie skrzynki mają urządzenie z antenką, za której pośrednictwem przesyłane są dane do centrali ITD.

- Dzięki tym urządzeniom skraca się cała procedura, ale przede wszystkim jakość zdjęć jest znacznie wyższa niż w przypadku starszych urządzeń, co zdecydowanie poprawia możliwość identyfikacji samochodu i ewentualnie osoby prowadzącej pojazd - wyjaśnia Jan Mróz rzecznik prasowy Generalnego Inspektora Transportu Drogowego.

Podobne fotoradary staną w Rymaniu i Rmalewie (droga krajowa nr 6), na drodze nr 10 - w kierunku Piły, a także na S3 w stronę Świnoujścia przy skrzyżowaniu z przejściem dla pieszych w Kliniskach.
szczecin.gazeta.pl

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2012, o 20:30 
Ulica Ku słońcu, skrzyżowanie Hrubieszowską i Piękną przy Geancie jadąc do centrum w canardzie w dodatku aktywnym.

Obrazek Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2012, o 19:45 
Sierżant
Sierżant

Czy ktoś może potwierdzić czy puszki na Gdańskiej są teraz załadowane?

Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2012, o 21:38 
Ale na Gdańskiej to już obsługuje kto inny więc nie zawsze.

Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2012, o 10:44 
Sierżant
Sierżant

uuu to szkoda, ale jakby ktoś widział błysk lub jego sprzęt wykrył obecność to niech da tu znać.

Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2012, o 16:22 
Nikogo za bardzo z Twoich okolic nie ma więc tylko Ty możesz mieć takie informacje ze swoich obserwacji. Masz dziewiczy teren, nic tylko działać, kręcić, pstrykać i testować. :police2:

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2012, o 11:52 
Sierżant
Sierżant

No właśnie o to chodzi, muszę zrobić porównanie swojego z innym sprzętem, ale na tej samej multanovej, bo mój sprzęt coś cieniutko ją wykrywa i dealer chce mi przysłać jakieś inne dwa, trzy modele, dla porównania z moim tylko, że muszę mieć pewność, że maszty są załadowane, żeby nie jeździć tydzień po mieście w poszukiwaniach SM z przenośną. Nawet nie wiem czy przy takich temperaturach są wystawiane te przenośne multanove.

Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2012, o 15:35 
Naćpali tego pełno na około Szczecina m.in Multę CD która na bank będzie w środku wystarczy tylko zrobić małą rundkę przez miasto. Przy okazji focisze zrobisz dla forum :ok: :D:

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2012, o 00:08 
Sierżant
Sierżant

Robi zacznę wstawiać jak już dojdę do ładu ze sprzętem. Multaradar CD miałem już okazję wykryć i było OK (na Ku Słońcu w Szczecinie najazd około 800-900m, odjazd około 500-600m), ale mi chodzi o pasmo Ka, dlatego szukam Multanovej.

Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2012, o 22:14 
Na Ku Słońcu przecież nie ma multy cd tylko fotobadziewiak cm...nie pomyliło ci się coś :?: Proponuję zadzwonić do straży i po prostu zapytać kiedy i gdzie będą stali, bo najbliższa multa 6f-ka jest w Pyrzycach.

Tytuł:
PostNapisane: 13 gru 2012, o 09:48 
Sierżant
Sierżant

Mówiłem, że cienki jestem. Tak czy siak potrzebuję multanovą.

SM ma obowiązek mnie poinformować gdzie będą stać, bo jak pytałem pana obsługującego śmietnik to nie chciał powiedzieć.

A jak tam u Was przy jakich temperaturach nie wystawiacie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1