Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy


Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 17 lut 2019, o 02:57

Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lis 2009, o 01:11 
Fotoradary Stacjonarne w mieście Szczecinek oba jakie udało mi się zauważyć to na wjeździe od strony Piły fotorapid (zdjęcie) i na wjeździe od strony Koszalina Trafitower ale niestety zaaferowany fotkami przenośnego zapomniałem o trafitowerze i niestety nie mam tego drugiego więc liczę że ktoś mnie wspomoże swoimi zdjęciami tego fotoradaru. Ograniczenia są do 40 km/h. Niebieskie tablice informacyjne także.

Obrazek Obrazek Obrazek


Szczecinek
Woj. zachodniopomorskie
Powiat: szczecinecki
Gmina: Szczecinek


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2010, o 16:46 
Offline
Aspirant
Aspirant

Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 16:13
Posty: 1607
Lokalizacja: Monachium
Cytuj:
Przy drodze krajowej nr 11 przy wjeździe do Szczecinka od strony Koszalina, postawiono słup na fotoradar. W komorze słupa jest montowany przenośny fotoradar Straży Miejskiej. Radar jest zasilany z akumulatora, a niebawem zostanie tam zamontowane przyłącze energetyczne. Radar już tam jest umieszczany. Pierwsi kierowcy przekraczający dozwoloną prędkość już zostali namierzeni.

Źródło


Obrazek


Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2010, o 18:38 
To jest ten którego przeoczyłem zaaferowany tym przenośnym a że ciemno się robiło a mój driver spieszył się nad morze to nie mam tego. Co mogę o nim powiedzieć...stoi zaraz na samym wjeździe do Szczecinka na łuku drogi także w dość dobrym miejscu. Ograniczenie 50 km/h


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2010, o 19:02 
Offline
Starszy Aspirant
Starszy Aspirant

Dołączył(a): 14 sie 2009, o 18:11
Posty: 2786
Lokalizacja: Szamotuły
ul. Koszalińska
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2011, o 09:39 
Offline
Aspirant
Aspirant

Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 16:13
Posty: 1607
Lokalizacja: Monachium
Cytuj:
Przeprowadzka fotoradaru, bo nie ma kogo "pstrykać"

Po wybudowaniu ronda koło szczecineckiego marketu Tesco, ustawiony w pobliżu maszt fotoradaru Straży Miejskiej stracił rację bytu. Strażnicy wkrótce przeniosą go w inne miejsce.

Znany dobrze wszystkim zmotoryzowanym słup przy wjeździe do Szczecinka od strony Koszalina już niebawem zostanie przeniesiony. – Z chwilą, gdy zakończono prace przy przebudowie skrzyżowania krajowej drogi nr 11 z ulicą Kołobrzeską nasz maszt fotoradaru znalazł się praktycznie na rondzie – komendant SM Grzegorz Grondys nie ukrywa, że w tej sytuacji nie ma sensu, aby stał tam dłużej, bo rondo i tak zmusza kierowców do zwolnienia.
Formalności związane z przeniesieniem masztu w nowe miejsce są już na ukończeniu, lada dzień, tydzień można się tego spodziewać. Straż chce to zrobić jak najszybciej, nawet jeszcze zanim do nowego miejsca zostanie doprowadzone zasilanie (radar będzie do tego czasu pracował na akumulatorach).

Dokąd zostanie przeniesiony słup radaru?

– Tego jeszcze nie mogę powiedzieć, na pewno w jedno z miejsc uzgodnionych z policją, aby nie tracić ponownie czasu na te ustalenia – wyjaśnia Grondys. Przypomnijmy, że policja zgodziła się, aby strażnicy stawiali fotoradar przy ulicy Sikorskiego (na wysokości garaży koło kotłowni MEC), na Narutowicza (skrzyżowanie z Kaszubską) - to trasa krajowa nr 11. Na "20" fotoradar pojawia się przy Szczecińskiej (przy wjeździe na strzelnicę).

Pozostałe lokalizacje są już na drogach wojewódzkich: w dzielnicy Trzesieka (na wysokości posesji nr 9 i 73), przy ulicy Ordona (koło ogólniaka), przy Kościuszki (posesja nr 89), przy Piłsudskiego.

Fotoradar strażników dzieli od nowego ronda na obwodnicy ledwie kilka kroków. Trudno się więc spodziewać, aby "pstryknął” tu piratów drogowych.

Obrazek

regiomoto.pl


Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2011, o 21:22 
Offline
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dołączył(a): 1 sie 2009, o 18:47
Posty: 3676
Cytuj:
Fotoradar w Szczecinku przeniesiony z ulicy Koszalińskiej na ul. Pilską

Słup na fotoradar już w nowym miejscu przy ulicy Pilskiej. Na razie bez samego urządzenia. Szykuje się wojna o fotoradar w Szczecinku. Straż Miejska przeniosła właśnie słup fotoradaru na obwodnicy z ulicy Koszalińskiej na Pilską. Sęk w tym, że nowej lokalizacji nie uzgodniono z policją i zgody raczej na to nie będzie. Słup fotoradaru SM stał do tej pory przy ulicy Koszalińskiej na wysokości stacji paliw Tomsol, ale niedawno tuż obok zakończyła się budowa ronda na obwodnicy. Rondo zmusza kierowców do zwolnienia i bez radaru, więc bez sensu było teraz wstawiać urządzenie do słupa, bo i tak nikogo tu nie pstryknie. Jak już informowaliśmy, strażnicy zapowiadali więc, że słup przeniosą w nowe miejsce. Jakie? Tego nie chcieli zdradzić.
Dziś już wiadomo. Słup zastąpił starą – i wiecznie pustą - skrzynkę na radar stojącą także na obwodnicy, ale przy wylocie trasy nr 11 na południe, przy ulicy Pilskiej. Komendant SM Grzegorz Grondys mówi, że to nie przenosiny, ale modernizacja skrzynki, która i tak należała do miasta. Sęk w tym, że ta lokalizacja nie była uzgodniona ze szczecinecką policją, która musi zatwierdzić miejsca ustawiania fotoradaru.
Strażnicy co prawda chcieli tu radar stawiać, ale policja uważa, że na Pilskiej wystarczy w przyszłości radar Inspekcji Transportu Drogowego i doraźne kontrole drogówki. Swojej zgody więc na Pilską nie dali.
- To miejsce było uzgodnione dużo wcześniej i radar na Pilskiej nie pojawiał się ot tak sobie, tylko w trosce o bezpieczeństwo i po apelach mieszkańców – mówi G. Grondys i dodaje, że wystąpił już do Komendy Wojewódzkiej Policji o uzgodnienie słupa na ulicy Pilskiej.
- Pan komendant zapomniał, że lokalizacje na drogach krajowych owszem, uzgadnia komenda wojewódzka, ale w obrębie granic miasta robi to komendant powiatowy, a ja nie zgodzę się na tę lokalizację – mówi szef szczecineckiej policji Józef Hatała. – Kierowcy, którzy zostaliby ukarani za przekroczenie prędkości na podstawie zdjęcia ustawionego bez spełnienia tego wymogu fotoradaru mogliby się odwołać do sądu i pewnie by wygrali. W tle gra toczy się o pieniądze. SM w Szczecinku ma w tym roku "zarobić” na mandatach 1,2 mln zł. Po zamieszaniu z nową ustawą fotoradarową przez pół roku strażnicy nie mogli korzystać z radarów i bardzo wątpliwe jest, aby plan wykonali. Chyba, że o bezpieczeństwo będą się mogli zatroszczyć na ruchliwych arteriach, gdzie kierowcy potrafią wcisnąć pedał gazu w podłogę.
gk24.pl


Obrazek


Czyli teraz są dwa na ulicy Pilskiej w każdym kierunku :ideas:

_________________
Czytałeś
http://www.fotoradary.net
http://www.fotoradary.net.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2011, o 15:08 
Offline
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 21:45
Posty: 5086
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Fotoradar przy szczecineckiej obwodnicy już pstryka

Fotoradar w słupie przy szczecineckiej obwodnicy przeniesionym przez Straż Miejską z ulicy Koszalińskiej na Pilską już pstryka zdjęcia piratom drogowym. Są jednak wątpliwości, czy może to robić, bo policja nie uzgodniła tej lokalizacji.

Jak już informowaliśmy, szczecineccy strażnicy nowoczesny słup do fotoradaru przenieśli z rogatek miasta od strony północnej (ulica Koszalińska) na wlot do miasta od strony południowej (ulica Pilska). Przenosiny wymusiła przebudowa skrzyżowań koło Tesco, gdzie powstały ronda, które i bez radaru zmuszają kierowców do zwolnienia.

Oficjalnie nie były to przenosiny, ale modernizacja, bo oba słupy należą do miasta. Sęk w tym, że stara skrzynka z ulicy Pilskiej nie była przystosowana do urządzenia, jakim dysponuje SM Szczecinek. Korzystała więc z niego policja, ale rzadziej niż rzadko. Kontrolą prędkości na tym odcinku zajmowali się więc do końca zeszłego roku strażnicy, ale przy pomocy fotoraradu przenośnego ustawianego na wysokości ulicy Harcerskiej. I od czasu do czasu policjanci z tzw. suszarkami.

Nowa ustawa fotoradarowa, która obowiązuje od tego roku, nakłada na straże obowiązek uzgodnienia z policją miejsc, w których fotoradar może być ustawiany. Policja – po analizie wypadków – wskazuje miejsca najbardziej niebezpieczne. I w Szczecinku takie wskazała, ale akurat nie na ulicy Pilskiej.

I tu pojawia się pytanie, czy pracujący od niedawna fotoradar w słupie zamontowanym na Pilskiej, może to robić? - Słup przy Koszalińskiej, jak i ten przy Pilskiej zostały sfinansowane ze środków miasta – mówi Konrad Czaczyk, rzecznik prasowy ratusza. - Tak więc przeniesiony słup cały czas jest własnością miasta. Miasto, wykładając pieniądze na zakup i postawienie słupa na Pilskiej, posiadało wszelkie potrzebne wtedy uzgodnienia. Oczywiście ich kserokopie są w posiadaniu Straży Miejskiej. Przed przestawieniem w to miejsce słupa z Koszalińskiej, Komendant naszej SM zasięgnął opinii Komendy Wojewódzkiej Policji.

Zgodnie z opinią KWP, w takiej sytuacji nie trzeba było niczego uzgadniać z Komendą Powiatową Policji w Szczecinku. W przypadku, gdybyśmy chcieli ustawić słup w każdym innym miejscu, które wcześniej nie było uzgodnione, owszem Straż Miejska musiałaby najpierw uzgodnić to z Komendą Powiatową Policji w Szczecinku. Ale w tym przypadku, zamiany słupów nie trzeba było z nimi uzgadniać. Tak więc SM ma prawo do umieszczania w tym miejscu fotoradaru i karania kierowców przekraczających prędkość.

O stanowisko spytaliśmy także Alicję Śledzionę z biura prasowego KWP: - Po sprawdzeniu w Wydziale Ruchu Drogowego w Szczecinie wynika, że SM w Szczecinku złożyła 19 sierpnia projekt ustawienia przenośnego urządzenia - fotoradaru przy ulicy Kościuszki i Trzesieckiej – informuje rzeczniczka. - Policja opiniowała ten projekt pozytywnie pismem z 26 sierpnia. Odnośnie ustawienia fotoradaru przy ulicy Pilskiej w Wydziale Ruchu Drogowego KWP Szczecin brak jest informacji o zapytaniu ze strony SM z Szczecinka. A. Śledziona dodaje, że rozmawiała w tej sprawie także z komendantem policji w Szczecinku Józefem Hatałą, który powiedział, że po wejściu w życie ustawy fotoradarowej wskazano strażom w całym powiecie miejsca, w których powinni ustawiać fotoradary kierując się liczbą zdarzeń drogowych. Na tej liście ulicy Pilskiej nie ma.

Dodajmy, że na lokalizacjach wskazanych przez policję na początku roku jest słup przy Koszalińskiej (uzgodniony także wcześniej), ale nie było słupa przy Pilskiej. Komendant J. Hatała – najwyraźniej zapominając, że to własność miasta – zapowiedział, że ten słup przekaże Inspekcji Transportu Drogowego, która ma się niebawem zająć obsługą krajowej sieci fotoradarów.

Komendant SM Grzegorz Grondys w rozmowie z nami powtórzył to, co usłyszeliśmy od rzecznika. Dodał jedynie, że w miejscach, które były uzgodnione wcześniej, słupy fotoradarowe mają prawo stać dalej. I zapowiedział, że jeżeli dalej będziemy pisali o fotoradarach to wystąpi na drogę sądową przeciwko autorowi artykułu i komendantowi Hatale.

źródło: regiomoto.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2011, o 20:20 
Offline
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dołączył(a): 3 sie 2009, o 18:48
Posty: 5090
Ten Trafitower przy wjeździe od Piły bardzo perfidnie ustawiony, na tle znaku ciężko go zauważyć.

_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2011, o 17:40 
Offline
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 21:45
Posty: 5086
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Straż miejska: Fotoradar robi zdjęcia piratom drogowym

Komendant Straży Miejskiej ujawnia opinię, która legalizuje wystawianie fotoradaru do słupa na ul. Pilskiej.

O sprawie pisaliśmy w "Głosie Koszalińskim” 6 października. Szczecinecka SM przeniosła słup fotoradaru z jednego końca miasta na drugi – z ul. Koszalińskiej na Pilską – bo przy markecie Tesco powstały ronda, które zmuszają kierowców do zwolnienia i bez radaru. Oficjalnie to nie jest przeniesienie słupa, a jego modernizacja. Na Pilskiej stał wcześniej stary słup, także należący do miasta, ale nie był przystosowany do urządzenia posiadanego przez strażników. W efekcie wcześniej sporadycznie korzystała z niego policja.

Teraz fotoradar SM już w słupie na Pilskiej pracuje i robi zdjęcia piratom drogowym. Sęk w tym, że po zmianie przepisów ustawy fotoradarowej, policja nie uzgodniła tego miejsca z SM.
Komendant SM Grzegorz Grondys zapewnia nas, że wszystko jest w porządku, bo oba słupy są własnością miasta, a ich lokalizacja była uzgodniona z policją wcześniej. A nowe przepisy rozróżniają radary przenośne, których miejsca ustawienia trzeba uzgadniać z policją, i te montowane na słupach. Powołuje się przy tym na opinię Grzegorza Sudakowa, naczelnika wydziału ruchu drogowego komendy policji w Szczecinie. Oto ona: "Straże miejskie nie muszą uzgadniać miejsca pomiaru z KPP/KMP przy masztach. Nowe brzmienie art. 129 b ust. 4 prd jest następujące:
Strażnicy gminni (miejscy) mogą dokonywać na drogach gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz drogach krajowych w obszarze zabudowanym, z wyłączeniem autostrad i dróg ekspresowych, czynności z zakresu kontroli ruchu drogowego z użyciem przenośnych albo zainstalowanych w pojeździe urządzeń rejestrujących w oznakowanym miejscu i określonym czasie, uzgodnionymi z właściwym miejscowo komendantem powiatowym (miejskim) lub Komendantem Stołecznym Policji.
Czyli z tego przepisu wynika, że obecnie trzeba ustalić miejsce i czas z KPP/KMP w przypadku użycia przenośnych lub zainstalowanych w pojeździe urządzeń rejestrujących.

Natomiast w art. 2 pkt 59 prd – ustawodawca stwierdził, że urządzenie rejestrujące to "stacjonarne, przenośne albo zainstalowane w pojeździe albo na statku powietrznym urządzenie ujawniające i zapisujące za pomocą technik utrwalania obrazów naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami”.

Czyli odróżnia urządzenia przenośne lub zainstalowane w pojeździe od tych stacjonarnych, nie traktuje ich tak samo, a w przepisie 129b ust. 4 mowa jest tylko o przenośnych albo zainstalowanych w pojeździe. W "starym” przepisie nie było rozgraniczenia na stacjonarne i przenośne i wszystko trzeba było uzgadniać z KPP/KMP. Jeżeli nawet zmienił się model masztu na fotoradar, a był on wcześniej uzgodniony z policją, to można tam wstawiać urządzenia rejestrujące prędkość, trzeba jedynie powiadomić o tym zarządcę drogi – dodaje Grzegorz Sudakow.

źródło: gk24.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2011, o 09:49 
Offline
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dołączył(a): 3 sie 2009, o 18:48
Posty: 5090
Straż Miejska rozpisała przetarg na dostawę fotoradaru. Ma pasować do istniejących masztów ZURADU (ew. można dokonać małej adaptacji), czyli albo fotorapid albo integra.

_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lis 2011, o 10:38 
Offline
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 21:45
Posty: 5086
Lokalizacja: Lublin
Po przeanalizowaniu treści SIWZ, przetarg wygra ZURAD - m.in. przez zapis o matrycy 11mln pixeli.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2012, o 14:32 
Fotoradar tył ulica Pilska wjazd do miasta DK nr 11 od strony Piły w kierunku Koszalina.

Obrazek


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2012, o 19:49 
Offline
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dołączył(a): 11 sie 2009, o 13:37
Posty: 3655
Lokalizacja: Bełchatów
Obrazek

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - A.Lincoln


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sie 2012, o 10:20 
Offline
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 21:45
Posty: 5086
Lokalizacja: Lublin
Cytuj:
Przepychanka z fotoradarem w Szczecinku

Szykuje się wojna o fotoradar w Szczecinku. Straż Miejska przeniosła słup fotoradaru z ulicy Koszalińskiej na Pilską. Ale nowej lokalizacji nie uzgodniono z policją i zgody na to raczej nie będzie.

Słup fotoradaru SM stał do tej pory przy ulicy Koszalińskiej na wysokości stacji paliw Tomsol, ale niedawno tuż obok zakończyła się budowa ronda na obwodnicy. Zmusza ono kierowców do zwolnienia, więc wstawianie teraz urządzenia do słupa byłoby bez sensu, bo i tak nikogo tu nie pstryknie. W związku z tym strażnicy zapowiadali, że słup przeniosą, ale nie chcieli zdradzić gdzie.

Dziś już wiadomo. Słup zastąpił starą, wiecznie pustą skrzynkę na radar stojącą także na obwodnicy, ale przy wylocie trasy nr 11 na południe, przy ulicy Pilskiej. Komendant SM Grzegorz Grondys mówi, że to nie przenosiny, ale modernizacja skrzynki, która i tak należała do miasta.

Ale lokalizacja ta nie była uzgodniona ze szczecinecką policją, która musi zatwierdzić miejsca ustawiania fotoradaru. Strażnicy co prawda chcieli tu radar stawiać, ale policja uważa, że na Pilskiej wystarczy w przyszłości radar Inspekcji Transportu Drogowego i kontrole drogówki. Zgody więc na Pilską nie dali.

– To miejsce było uzgodnione wcześniej. Radar na Pilskiej nie pojawiał się tak sobie, lecz w trosce o bezpieczeństwo i po apelach mieszkańców – mówi Grzegorz Grondys. Dodaje, że wystąpił już do Komendy Wojewódzkiej Policji o uzgodnienie słupa na Pilskiej.

– Pan komendant zapomniał, że lokalizacje na drogach krajowych owszem, uzgadnia komenda wojewódzka, ale w obrębie granic miasta robi to komendant powiatowy, a ja nie zgodzę się na tę lokalizację – mówi szef szczecineckiej policji Józef Hatała. – Kierowcy, którzy zostaliby ukarani za przekroczenie prędkości na podstawie zdjęcia ustawionego bez spełnienia tego wymogu fotoradaru, mogliby się odwołać do sądu i pewnie by wygrali.

W tle gra toczy się o pieniądze. SM ma w tym roku "zarobić” na mandatach 1,2 mln zł. Po zamieszaniu z nową ustawą fotoradarową przez pół roku strażnicy nie mogli korzystać z radarów i wątpliwe jest, aby plan wykonali.


regiomoto

Obrazek
Fot. Rajmund Wełnic


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2012, o 00:09 
Offline
Młodszy Inspektor
Młodszy Inspektor

Dołączył(a): 24 lis 2009, o 22:34
Posty: 1220
Lokalizacja: Wejherowo
Cytuj:
Fotoradary pracowały z „przeszkodami”, a i tak zarobiły 746 tys. zł

Mimo solidnych zawirowań prawnych i sporów polegających na lokalizowaniu na ulicach fotoradarów straż miejskich, dwa rodzime urządzania do mierzenia prędkości, w pierwszym półroczu 2012 roku, zarobiły na swoje utrzymanie. I to z solidną nadwyżką.
Od 1 stycznia do 30 czerwca br. szczecineckie fotoradary pracujące na ul.: Pilska, Narutowicza, Trzesiecka i Szczecińska wykonały 18 657 zdjęć rejestrując 12 392 wykroczenia.
- Blisko 5 tys. zdjęć zostało odrzuconych z uwagi na ich nieczytelność, np. brak tablic rejestracyjnych lub błąd pomiaru. Mandatami ukarano 5 838 sprawców wykroczeń polegających na przekroczeniu dozwolonej prędkości na łączną kwotę 746 000 zł (w I półroczu 2011r. – 236 300 zł, w I półroczu 2010r. blisko 690 000 zł). Nie wszyscy podpadnięci kierowcy zostali ukarani. Wobec 556 skończyło się na pouczeniu. Próg prędkości, na jakie ustawiane są nasze fotoradary to 12 km/godz. więcej niż obowiązująca w danym miejscu prędkość – mówi „Tematowi” Komendant Straży Miejskiej Grzegorz Grondys. - Na ulicach naszego miasta pracują dwa fotoradary. Docelowo mamy zamiar ustawić maszt do fotoradaru firmy ZURAD przy ul. Trzesieckiej, ale procedura uzyskania zgody z Inspekcji Transportu Drogowego, a taką musimy mieć, przedłuża się. Już drugi raz żądają od nas uzupełniania wniosku o nowe rzeczy, a po ich uzupełnieniu zwlekają z odpowiedzią całymi tygodniami. Z kolei Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odmówiła nam akceptacji planów zmiany organizacji ruchu w dotychczasowych punktach na ul: Sikorskiego i Szczecińskiej. Zaproponowano nam przesunięcie punktu na ul. Szczecińskiej do wysokości Zespołu Szkół im KEN. Jednak do tej pory nie uzyskaliśmy na to zgody od Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.
Gdzie od stycznia do końca czerwca "pstrykał" fotoradar? Na ulicy Pilskiej „zaliczył” 174 kontrole wykonując w tym czasie blisko 14,5 tys. zdjęć. Z kolei na ulicy Narutowicza odpowiednio – 90 kontroli i 4066 zdjęć. Na ulicy Trzesieckiej (tylko w styczniu) fotoradar kontrolował jeden raz i w tym czasie wykonał 11 zdjęć, a na ulicy Szczecińskiej (tylko od stycznia do marca) zaliczył 6 kontroli i w tym czasie pstryknął 157 zdjęć.


źródło: temat.net


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group