Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 16 gru 2018, o 13:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1674 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2010, o 13:33 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sugeruję wrzucać tutaj zdjęcia wypadków ku przestrodze.

:arrow: 13.03.2010r.: Lublin, skryżowanie ul. Nadbystrzyckiej z ul. Romantyczną. Foto by osclbn
Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: Trasa DK nr 4 między Bochnią a Brzeskiem. Początek grudnia 2009. Zdjęcia drastyczne. Foto by DiFFumaX
Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: 27.08.2009 w Rybniku, skrzyżowanie ul. Chrobrego i ul. 3-go Maja. Foto by piter
Obrazek Obrazek

:arrow: Gogolin. Foto by 24opole.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: 07.03.2010r.: Bałtówka pod Ożarowem. Foto by Echo Dnia
Obrazek Obrazek

:arrow:
Cytuj:
Wypadek na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Lubecko
W dniu 01.08.2009 r. około godziny 18.10 na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Lubecko doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brały dwa samochody ciężarowe oraz samochód osobowy. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne i zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Tragiczny wypadek na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Ciasna
W dniu 28.04.2009 r. około godziny 01.48 na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Ciasna doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu (mężczyzna lat 17); druga osoba (mężczyzna lat 18) została ranna i zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Osoby poszkodowane podróżowały samochodem osobowym marki Mercedes.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Herby - tragiczny wypadek na drodze krajowej DK-46
W dniu 18.02.2009 r. około godziny 13.48 na drodze krajowej DK-46 w miejscowości Herby doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby (kobieta lat 32 oraz dziecko lat 3); jedna osoba została ranna i zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy: samochód osobowy marki Mazda oraz autobus marki Autosan. Osoby poszkodowane podróżowały samochodem osobowym. Pasażerowie oraz kierowca autobusu nie odnieśli obrażeń.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
09.12.2008- Trzy osoby w szpitalu, trzy zniszczone samochody i rozbity radiowóz renault megane to efekty wypadku na krajowej "siódemce" w Bogaczewie. Na szczęście, nikt nie zginął.

Obrazek

Cytuj:
21.09.2008 - Na trasie nr 7 w Kroczewie ( powiat płoński, gm. Załuski) bmw wypadło z trasy, zahaczyło o karpę po wyciętym drzewie i z ogromną siłą uderzyło w drzewo. Dwie młode kobiety zginęły na miejscu. Trzecia trafiła do szpitala.

Obrazek

Cytuj:
2 lipca 2008. Wypadek w Rychnowie. Na niemal prostym odcinku drogi zderzyły się tu jadące w przeciwnych kierunkach dwie ciężarowe scanie. Jedna z ciężarówek, jadąca w kierunku Ostródy, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z drugą. Droga w tym miejscu jest kręta, dwa pasy mają jadący od strony Olsztynka, tylko jeden pas przeznaczono dla zmierzających w kierunku Warszawy. Na miejscu zginął 58-letni kierowca prawidłowo jadącego samochodu. W szpitalu zmarł też 22-letni kierowca drugiej ciężarówki.

Obrazek Obrazek

:arrow: 19.03.2010r. Lublin, skrzyżowanie ul. Jana Pawła II z ul. Gęsią (tutaj czasami jest przenośny fotoradar). Foto by osclbn
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 414 pomiędzy Dębiną a Smolarnią. Foto by 24opole.pl
Obrazek Obrazek

:arrow: 12 października 2010 w Nowym Mieście nad Pilicą w powiecie grójeckim, zginęło 18 osób.
Obrazek więcej zdjęć (PolskaLokalna.pl)

Mały regulamin tematu:
1. Wrzucamy fotki na zewnętrzne serwisy (np. fotosik, imageshack).
2. Nie pokazujemy ofiar wypadków.
3. Staramy się, aby rejestracje samochodów były niewidoczne (np. zamazane w jakimś programie graficznym).
4. Filmiki (np. YouTube) wrzucamy do tematu Filmy dla początkujących kierowców. Tutaj zamieszczamy same zdjęcia + ewentualny opis kolizji.
W miarę rozwinięcia się tematu, może dojdą jakieś inne pkt.

//Ostatnia aktualizacja regulaminu: 14.10.2010r.

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez osclbn, łącznie edytowano 27 razy

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2010, o 13:43 
Adek daj tego partnera co mi kiedyś pokazywałeś, to dopiero była masakra :>

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2010, o 14:00 
Nadinspektor
Nadinspektor

UWAGA :!:
Zdjęcia bardzo drastyczne.
Z oczywistych względów nie wklejam zdjęć, na których jest ofiara. (mimo, że jestem autorem zdjęć to sorry ale nie wkleję)
Powiem Wam, że to jeden z najbardziej makabrycznych wypadków jaki widziałem. Gorszy wypadek jaki widziałem, to taki gdzie zginęły dwie młode kobiety i miały pourywane głowy.
Wypadek był na trasie DK nr 4 między Bochnią a Brzeskiem. Początek grudnia 2009.
Peugeot Partner czołówka z MANem wywrotką.
Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnio edytowano 13 mar 2010, o 14:06 przez DiFFerentiaL, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2010, o 14:05 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

DiFFumaX, jedyne słowa jakie potrafię teraz wypowiedzieć to: o ku...wa :o

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2010, o 14:12 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Myślę że to może być goracy temat na tym forum i tak ku przestrodze nas wszystich kierowców :!:

Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2010, o 22:46 
Aspirant
Aspirant

Cieżarówka na Lubelskich blachach. Dziwne trochę że tak się wciął pod nią.

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2010, o 12:55 
Podinspektor
Podinspektor

Okoliczności wypadku widać na jednym ze zdjęć :DD: 3osoby w szpitalu z lekkimi obrażeniami. Zdjęcia mojego autorstwa oczywiście.

Edit: 27.08.2009 w Rybniku, skrzyżowanie ul. Chrobrego i ul. 3-go Maja

Obrazek
Obrazek

Ostatnio edytowano 15 mar 2010, o 16:14 przez piter, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2010, o 22:24 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Moja propozycja jest taka, żeby zdjęcia wrzucać też do pierwszego posta, bo później przez te komentarze będzie ciężko ich szukać dla kogoś kto nie widział :)

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2010, o 23:39 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

pawel_1916 napisał(a):
Moja propozycja jest taka, żeby zdjęcia wrzucać też do pierwszego posta, bo później przez te komentarze będzie ciężko ich szukać dla kogoś kto nie widział :)

Już się robi :) Chociaż przydałby mi się mod w śmietniku żeby łatwiej kopiować kody do obrazków, bo ręcznie to robić jest trochę męczące.

Ostatnio edytowano 15 mar 2010, o 17:07 przez osclbn, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2010, o 17:32 
Sierżant
Sierżant

piter napisał(a):
Zdjęcia mojego autorstwa oczywiście.

tak się zapytam z innej beczki (fajna jakość zdjęć) jaki to aparat ? używałeś statywu ?

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2010, o 18:36 
Podinspektor
Podinspektor

juras napisał(a):
piter napisał(a):
Zdjęcia mojego autorstwa oczywiście.

tak się zapytam z innej beczki (fajna jakość zdjęć) jaki to aparat ? używałeś statywu ?

Nikon D60 + statyw, praktycznie każdą cyfrówką na statywie jesteś w stanie takie zdjęcia zrobić

Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2010, o 21:25 
Aspirant
Aspirant

Wypadek w Gogolinie

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2010, o 09:04 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Kawelki - Audi zderzyło się najpierw z Oplem, następnie uderzyło w drzewo

ObrazekObrazek

Runowo - "bezpieczna" DK6

ObrazekObrazek

Lubojenka - pojęcia nie mam co to za auto...

Obrazek

Kamienica dolna - zderzenie ciężarowego Volvo i Fiata Dukato

Obrazek

Domaradz - niestety miałam "przyjemność" przejeżdżać niedługo po zdarzeniu, sama mając za sobą już prawie 500 km jazdy nocą. Kilka km wcześniej mówiłam do Młodego że nie dam rady dojechać do Słupska... Taki widok działa lepiej niż 20 kaw :|

ObrazekObrazek

Tytuł:
PostNapisane: 16 mar 2010, o 12:55 
Sierżant
Sierżant

piter napisał(a):
Nikon D60 + statyw, praktycznie każdą cyfrówką na statywie jesteś w stanie takie zdjęcia zrobić

no właśnie tak podejrzewałem, a pytałem o aparat bo jakby zdjęcie było bez statywu to :shock:

Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2010, o 09:28 
Aspirant
Aspirant

Parę zdjec ze strony PSP Lubliniec.

Cytuj:
Wypadek na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Lubecko

W dniu 01.08.2009 r. około godziny 18.10 na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Lubecko doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brały dwa samochody ciężarowe oraz samochód osobowy. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne i zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na miejsce zdarzenia przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Tragiczny wypadek na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Ciasna

W dniu 28.04.2009 r. około godziny 01.48 na drodze krajowej DK-11 w miejscowości Ciasna doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu (mężczyzna lat 17); druga osoba (mężczyzna lat 18) została ranna i zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Osoby poszkodowane podróżowały samochodem osobowym marki Mercedes.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Cytuj:
Herby - tragiczny wypadek na drodze krajowej DK-46

W dniu 18.02.2009 r. około godziny 13.48 na drodze krajowej DK-46 w miejscowości Herby doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby (kobieta lat 32 oraz dziecko lat 3); jedna osoba została ranna i zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy: samochód osobowy marki Mazda oraz autobus marki Autosan. Osoby poszkodowane podróżowały samochodem osobowym. Pasażerowie oraz kierowca autobusu nie odnieśli obrażeń.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1674 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 112  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1