Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 22 wrz 2018, o 19:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 19:33 
Przeczytaj jeszcze raz co ci napisaliśmy, przemyśl i wypowiedz się jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś czegoś.

Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 20:00 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

Robi napisał(a):
Przeczytaj jeszcze raz co ci napisaliśmy, przemyśl i wypowiedz się jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś czegoś.

A czego nie zrozumialem? Tego ze doradzacie zapłacic mandat, bo wszystko jest zgodne z prawem? Nie zartuj. Odsylam sie do ustawy, bo ewidentnie jej nie przeczytales.

Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 20:15 
Dostałeś zdjęcia z masztu tak :?: To w czym widzisz problem :?: W odróżnieniu do Ciebie ją czytałem dlatego uświadamiam Cię i polemizuję z Tobą. W przeciwnym razie prowadziłbyś monolog.

Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2011, o 20:44 
Podinspektor
Podinspektor

rafand76 napisał(a):
Proponuje sie zapoznac z ustawa w tej materii, bo strasznie jestescie chetnie do nabijania kasy darmozjadom.
I jeszcze dali mi górne widełki, mimo, ze przekroczenie jest blizej "dołu". Ja im tak łatwo nie dam zarobic, a w najgorszym przypadku zapłace skarbowi państwa.
Dlatego zalezy mi na aktualnej fotce tego fotoradaru.
Jesteśmy ostatnimi osobami, którzy byliby chętni nabijaniu kasy "darmozjadom". Forum zostało stworzone do tego, żeby przestrzegać ludzi o o miejscach, w których ich portfel może się uszczuplić o kilka stów. Z tego co mi wiadomo, śmietnik w UNIECHÓWKU jest zawsze wystawiany za przystankiem autobusowym tak jak jest to widoczne na zdjęciach. Czy w dniu w którym Ty jechałeś tam, był schowany?

Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 08:15 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

stefan_87 napisał(a):
Jesteśmy ostatnimi osobami, którzy byliby chętni nabijaniu kasy "darmozjadom". Forum zostało stworzone do tego, żeby przestrzegać ludzi o o miejscach, w których ich portfel może się uszczuplić o kilka stów. Z tego co mi wiadomo, śmietnik w UNIECHÓWKU jest zawsze wystawiany za przystankiem autobusowym tak jak jest to widoczne na zdjęciach. Czy w dniu w którym Ty jechałeś tam, był schowany?

Niestety nie wiem gdzie stal dokladnie, ale po zdjeciu wyraznie widac ze jest z fotoradaru przenosnego, bo ujecie jest z niskiego pulapu.
Drugie z Cierznia jest z masztu bo jest ujecie wyzej.

Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 13:06 
Starszy Posterunkowy
Starszy Posterunkowy

Robi napisał(a):
Dostałeś zdjęcia z masztu tak :?: To w czym widzisz problem :?: W odróżnieniu do Ciebie ją czytałem dlatego uświadamiam Cię i polemizuję z Tobą. W przeciwnym razie prowadziłbyś monolog.

W Uniechówku jest FR przenośny (ujecie fotki to potwierdza).

Przeczytaj Art. 129b ust. 4
SM musi miec zgode Policji na umieszcznie FR przenosnego w danym miejscu i czasie.

Naruszenie jakiekolwiek punktu ustawy ze strony SM jest podstawa odmowy przyjecia mandatu.

Tytuł:
PostNapisane: 19 wrz 2011, o 13:24 
Podinspektor
Podinspektor

Ten fotoradar przenośny w Uniechówku stoi tak często, że wątpię aby tej zgody z KPP na jego wystawienie nie było. No ale próbować możesz. Znaki informujące o kontroli są, fotoradar jest widoczny więc Twoja wina jest ewidentna niestety... Próbowałbym na Twoim miejscu pisać pismo o obniżenie mandatu. No ale co zrobisz to Twoja sprawa.

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2011, o 20:46 
Posterunkowy
Posterunkowy

Czy ktos ma pojecie od kiedy w Uniechowku jest znak teren zabudowany Czy w tym czasie jak go postawili cos tam wybudowali itp bo wg mnie ten znak zostal postawiony aby trzepac kase od takich naiwnych co jada z mazur do szczecina

wg wytycznych
5.2.48.2. Ustalenie granic obszaru zabudowanego
Granica obszaru zabudowanego wyznaczonego znakiem D-42 powinna być powiązana z występującą wzdłuż drogi zabudową o charakterze mieszkalnym i występującym na drodze ruchem pieszych. Znak D-42 powinien być umieszczony w pobliżu miejsca, w którym następuje wyraźna zmiana charakteru zagospodarowania otoczenia drogi. Znak D-42 powinien być powiązany z takimi elementami zagospodarowania drogi, jak:
— początek chodnika,
— wyjazdy bramowe z posesji,
— pas postojowy lub parking wyznaczony wzdłuż jezdni,
— skrzyżowanie.
Jako obszar zabudowany nie powinny być oznakowane miejsca, w których:
— zabudowa mieszkalna jest oddalona od drogi i nie jest z nią bezpośrednio związana,
— strefy przedmieść, w których zabudowa ma cha-rakter handlowo-usługowy (hurtownie, warsztaty, duże sklepy), jeżeli nie wiąże się z nią intensywny ruch pieszych w pobliżu drogi,
— konieczność ograniczenia prędkości wynika jedynie z warunków geometrycznych i technicznych drogi,
— występujący ruch pieszych wynika jedynie z lo-kalizacji przystanku autobusowego, skrzyżowania dróg lub ma charakter sezonowy.

pozdrawiam

4 fotki

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2011, o 20:48 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

howkpj1 napisał(a):
4 fotki

Łącząc się w bólu, chętnie obejrzymy.

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2011, o 20:52 
howkpj1, Polska to kraj absurdów :!: Nie wiedziałeś o tym :?:

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2011, o 23:40 
Podinspektor
Podinspektor

Główną atrakcją miejscowości Uniechówek jest przystanek autobusowy. Z tym znakiem teren zabudowany nie wiem od kiedy jest. Nie odczuwałem potrzeby tam jeżdżenia. Ale przyzwyczaiłem się do tego że znaki wyrastają jak grzyby po deszczu (niekoniecznie logicznie). Ktoś klepie wszystko co wymyśla pan komediant SM Debrzno, który mami wszystkich bezpieczeństwem, pozornym zresztą. Ostatnio lokalne media zainteresowały się progiem zwalniającym, który został umieszczony bezprawnie. >>>KLIK<<<

Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2012, o 18:04 
Podinspektor
Podinspektor

Fotoradar przenośny SM Debrzno wrócił na 214 km w Uniechówku. :!:

Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2013, o 14:48 
Podinspektor
Podinspektor

Wlot do Uniechówka od strony Wałcza, 214 km DK22. Kontrola kaskadowa, odcinek nr 2 :D

Załączniki:
uniechowek.jpg
uniechowek.jpg [ 273.28 KiB | Przeglądane 311 razy ]
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2013, o 10:05 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Strach się bać tam jeździć normalnie...co wiocha to fotoradar. Pomijam już fakt że co poniektórzy jeżdżą jak kretyni i walą na złamania karku.

Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2013, o 16:45 
Podinspektor
Podinspektor

W tej wiosce Uniechów powinny być zielone tablice z ewentualnie ograniczeniem do :70: no ale wtedy Ruszczyk by się nie nachapał.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1