Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 16 lip 2018, o 19:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

czy się podoba
tak 82%  82%  [ 14 ]
nie 18%  18%  [ 3 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 20:16 
Ale przecież winą Policjantów nie jest to że stoi tam debilny znak. Oni są tylko od respektowania tego prawa. Ograniczenie ustawia zupełnie ktoś inny.

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 20:33 
Sierżant
Sierżant

tak tylko z reguły jest tak że oni sami łamią przepisy <R> przykładem może być ta sama ulica co na moim filmiku YT na początku jest ograniczenie do :40: policjanci jechali za mną :40: pod koniec ograniczenia wyprzedzili mnie i gdy ja dojechałem do tego znaku ograniczeni :30: przed mostkiem to oni już wieżdżali w zakręt na końcu tej ulicy
gdybym to ja tak zrobił polecieli by za mną i wlepili mandat , a ja co moge zrobić w tej sprawie z nimi NIC :( :arrow: bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie czyż nie ?

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 20:40 
Niech Ci się nie wydaje że nie ponoszą żadnych konsekwencji :!: Tylko o tym nie piszę się w gazetach, a ni nie ogląda w Tv. Załatwiają to po cichu. Nad zwykłymi policjantami są tzw. kontrolni którzy przyczepiają się do każdego detalu nawet do tego że nie mają założonych kamizelek itp. Kolejną instancją jest BSW- Biuro spraw Wewnętrznych czyli Policja w Policji, wierz mi że warto jest z nimi żyć w zgodzie. Idąc dalej wideorejestratory mają pozakładane w środku mikrofony, chciałbyś tak pracować kiedy nawet bąka głośniej nie możesz puścić. Ty widzisz tylko jedną stronę medalu bo ktoś cię kiedyś wykasował, ale weź kiedyś przyjrzyj się dogłębnie tej pracy, a zobaczysz że nie chciałbyś wykonywać tej pracy.

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 20:48 
Sierżant
Sierżant

ja nic nigdy nie miałem do policjantów chdzi mi tylko o 2 rzeczy po pierwsze żeby się nie chowali i po drugie videorejstratory powinny być tylko i wyłącznie w samochodach oznakowanych ale jestem za tym żeby takich oznakowanych samochodów było więcej bo jeżdzić po ulicy nieoznakowanym i robić fotki to nic nie poprawia bezpieczeństwa a widok pojazdu oznakowanego powoduje to że ściągamy nogę z gazu i to jest sposób na nadmierną prędkość

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 20:59 
zybi2008, to jest bardziej złożony temat. Nieoznakowane są potrzebne, a z nieoznakowanych nie muszą się chować.Po prostu sobie jeżdżą. :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:06 
Sierżant
Sierżant

być może jest złożony temat ale ja nadal twierdze i będę się trzymał opcji NIE DLA NIEOZNAKOWANYCH :oka:

pozdrawiam serdecznie

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:10 
Masz do tego pełne prawo, bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:20 
Aspirant
Aspirant

Robi napisał(a):
Ale przecież winą Policjantów nie jest to że stoi tam debilny znak. Oni są tylko od respektowania tego prawa. Ograniczenie ustawia zupełnie ktoś inny.

E, z tego co mi wiadomo to na wniosek Policji jest ustawiana część znaków drogowych np: ograniczenia prędkośći :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:25 
bolas, chłopie opinia Policji w tym całym burdelu jest najmniej akurat ważna, bo ZDM i tak walnie to pod siebie.

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:45 
Robi napisał(a):
DK nr 7 na odcinku Elbląg - Olsztyn

Wiem, wiem Robuś, że dostane w łeb ale DK 7 tylko do Ostródy a od Ostródy do Olsztyna 16 :D :*

Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2011, o 21:55 
Jeden pies w sumie :P Chodziło mi o ten rewir tak pi razy drzwi.

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 10:42 
Inspektor
Inspektor

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 11:35 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

renee, a co to za ciekawy rejestrator?

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 15:42 
Wygląda jak to coś od Multanovy tylko podpięte pod inny monitor nie sprzężony z licznikiem tylko ze zwykłą funkcją nagrywania. Taki właśnie samochodowy rejestrator lepszej jakości. Jestem ciekaw w czym to nagrywa i jaką ma dużą pojemność do czasu nagrywania.

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 18:34 
Sierżant
Sierżant

taką kamerkę ja posiadam :nagrywanie HD, tryb foto , odtwarzanie kasowanie format pliku AVI , nagrywanie w pętli

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1