Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 26 wrz 2018, o 11:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

czy się podoba
tak 82%  82%  [ 14 ]
nie 18%  18%  [ 3 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 20:41 
Bardziej przemawia do mnie tamta wersja...może dlatego że jest mniej rzucająca się w oczy. Co do funkcji to się nie wypowiadam bo nie znam tematu.

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 20:51 
Sierżant
Sierżant

wizualnie tak ale cenowo ??? pewnie droga i nie widzałem jej nigdzie a ta moja około 150zł i rok gwarancji

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 21:05 
Aspirant
Aspirant

renee napisał(a):
[Obrazek[/url]

I co to wnosi do tematu ? jak zwykle jakieś fotki wklejasz -pewnie jak zwykle znalezione na necie i bądź tu mądry co i jak ?. No na prawdę dużo wnosi twój post :WTF:

A wracając do tematu nagranie może przydać się przy kolizji.Przy okazji na nagranie wpadnie zawsze jakaś głupota innych kierowców .A ile wypadków w Rosji już tym nagrali i nagrywają........strach tam jeździć. Sam właśnie się rozglądam za tym urządzeniem..

Pisz po POLSKU...

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2011, o 22:56 
Komisarz
Komisarz

A ja zapodałem sobie taki.
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 14 paź 2011, o 15:58 
Sierżant
Sierżant

widzałem w REALU w promocji made in CHina tak jak i mój

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 08:47 
Będzie odkop, ale nie będziemy zakładać nowego tematu przecież.. A poddziału nie ma..

Po kilkunastu miesiącach ciszy w tym temacie warto chyba go odświeżyć, bo mamy coraz więcej kamer w swoich samochodach, rejestrujemy "pracę policji", krajobrazy i wyczyny innych na drogach.. :lol:

Filmów bezpośrednio nie da się na forum wrzucać i Robi zapewne na to nie zezwoli, więc pozostaje YT.. no i forum tematyczne, ale nie będę go tu reklamował bo zarobię w dziób.. :police2:

Najświeższa "produkcja"..
TIR
A tu ciekawostka, wideorejestratory pod ziemią..
POD ZIEMIĄ

Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2013, o 15:43 
silvox napisał(a):
Filmów bezpośrednio nie da się na forum wrzucać i Robi zapewne na to nie zezwoli, więc pozostaje YT

Nie ma takiej opcji ale można polecać sprzęty bo to jest ciekawy temat. Niekoniecznie do inwigilacji Policji bo nie bawimy się tutaj w konfidentów ale dla własnego bezpieczeństwa już jak najbardziej.

Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2013, o 08:53 
Robi napisał(a):
można polecać sprzęty bo to jest ciekawy temat.

Tak, rynek sprzętu się rozrósł, wystarczy wpisać na allegro "kamera wideorejestrator"..
Ceny zaczynają się już od 100 pln i rosną oczywiście wraz z jakością zapisu, funkcjami itp..
Testy wielu sprzętów są też dostępne na YT..
MIO MIVUE 388
OVERMAX
GOCLEVER
OVERMAX 04
358

Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2013, o 09:16 
Ja polecam każdy choć najsłabszy sprzęt, powód prosty znam parę przypadków w których to urządzenie ludziom zaoszczędziło zbędne chodzenie po Sądach bo trafił na przeciwnika kombinatora w kolizji.

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2013, o 08:00 
Sierżant
Sierżant

Fox24 napisał(a):
każdy choć najsłabszy sprzęt

Nie zgodzę się z tym - kupiłem w EuroRTV kamerkę właśnie najtańszą za 99zł w grudniu i już 2 raz ją reklamuję. Nie dość, że jakość obrazu fatalna, wykonanie mega tandetne, o właściwościach audio nie wspomnę. Nagrania nie nadają się za bardzo do niczego. Co prawda sytuację na drodze w jakiś tam sposób można zobaczyć ale nie ma rewelacji. Odczytanie tablic rejestracyjnych możliwe tylko i wyłącznie na postoju przy ładnej pogodzie, podczas jazdy rozpoznanie chociażby marki auta z którym się mijamy - praktycznie nierealne. Rozdzielczość HD którą podaje producent (OMEGA OM68) jest tylko interpolowana (rozszerzana) z jakiejś tam 900px.

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2013, o 10:31 
Nadkomisarz
Nadkomisarz

sobka01, mówią że jest obraz HD, ale matryca nagrywania VGA - czyli 640x480px ;)

Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2013, o 11:57 
Sierżant
Sierżant

Jest dokładnie tak jak mówisz ;)

Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2013, o 20:08 
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Używam od dwóch lat CarCam k2000 i jest ok - spełnia swoje zadanie. Raz zapadło się złącze usb - koszt naprawy 20 zł. Poza tym ekran nie zawsze działa, bo się taśma obrobiła. Ta kamerka ma jeden bardzo duży plus: jeżeli ma się czujnik deszczu koło lusterka wstecznego, to można ją tam bardzo ładnie wkomponować. Tak to wygląda u mnie:

Obrazek

Rejestratory są dosyć obszernie opisane na stronie dashcamtalk.com, ale po angielsku.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2013, o 15:19 
Robi napisał(a):
Jest tylko zasadnicze pytanie : Ku czemu ma to służyć :?:

Robi napisał(a):
jeździj normalnie zgodnie z przepisami nie będziesz musiał nikogo nagrywać

Robi napisał(a):
można polecać sprzęty bo to jest ciekawy temat.

Hmmm, nie żebym się czepiał, ale poglądy się z biegiem czasu zmieniają.. nawet adminom.. :oka: :oka:
Jak widać na YT i na forum tematycznym - materiałów jest coraz więcej, więc temat nie jest taki głupi..
A twierdzenie andzi, że to w sądzie nie ma sensu jest błędne..
Do sądu możesz przynieść dowód jakikolwiek - film, zdjęcie lub inne nagranie - dopiero na miejscu sąd orzeknie o dopuszczeniu (lub nie) konkretnego dowodu.. Precedens jak wiemy w naszym prawie nie funkcjonuje, więc każdy sąd może podjąć decyzję własną i inną niż kolega..

Tytuł:
PostNapisane: 15 lip 2013, o 15:28 
Admin nie krowa.... :oops: Chociaż osobiście nie pałam jakąś miłością do takiego sprzętu w prywatnym pojeździe.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1