Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 25 maja 2018, o 11:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 16:46 
Młodszy Inspektor
Młodszy Inspektor

Robi napisał(a):
Masz ochotę to pij ile wlezie ale nie wsiadaj za kierownicę.

Też to popieram. Czasami się zdarzy wypić jakieś piwo, ale mija minimum ze 4 godziny jak wsiąde i pojade.
Cytuj:
Ja mam i mnie nie zawiódł.

Alkomat powienien być przynajmniej raz w roku sprawdzany czy nie jest rozkalibrowany.

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 18:50 
Podinspektor
Podinspektor

Zależy jak tam kto przyjmuje alkohol, ale ja na działce przy słoneczku jak 1 piwo strzele zimne to godzinka i spokojnie wsiadam. Kiedyś w święta "zrobiłem" do spóły z ojcem 0.7 na szybko, przyjechał po mnie kumpel bo musieliśmy gdzieś skoczyć. Mieliśmy kolizje, kierowca dmuchał, ja poprosiłem policjanta czy tez moge. Po GODZINIE od skończenia flaszki na policyjnym alkomacie wyszło 0,14 promila. Padłem z wrażenia :D

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 19:39 
Chyba na wdechu :rotfl5:

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 20:15 
Podinspektor
Podinspektor

Robert wydmuchane na stacjonarnym alkomacie na komisariacie 0.07 mg czyli ok. 0.14 promila.

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 21:28 
Aspirant Sztabowy
Aspirant Sztabowy

Polak. napisał(a):
Zależy jak tam kto przyjmuje alkohol, ale ja na działce przy słoneczku jak 1 piwo strzele zimne to godzinka i spokojnie wsiadam. Kiedyś w święta "zrobiłem" do spóły z ojcem 0.7 na szybko, przyjechał po mnie kumpel bo musieliśmy gdzieś skoczyć. Mieliśmy kolizje, kierowca dmuchał, ja poprosiłem policjanta czy tez moge. Po GODZINIE od skończenia flaszki na policyjnym alkomacie wyszło 0,14 promila. Padłem z wrażenia :D

a jaki wynik badania krwi ?

Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2011, o 21:46 
4 promile :DD:

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 00:19 
Podinspektor
Podinspektor

Nikt mi krwi nie badał, ja pasażerem byłem z ciekawości sobie zbadałem :P w wydychanym tyle było :D nawiasem mówiąc 0,7 na dwóch wrażenia nie robi na mnie tak z innej beczki :P

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 07:45 
Aspirant Sztabowy
Aspirant Sztabowy

Polak. napisał(a):
Nikt mi krwi nie badał, ja pasażerem byłem z ciekawości sobie zbadałem :P w wydychanym tyle było :D nawiasem mówiąc 0,7 na dwóch wrażenia nie robi na mnie tak z innej beczki :P

czyli 0,35 na łeb , lub jak wolisz 0,175 na ucho . moze trzymac we krwi do 48 godzin .
a dodatkowo jeszcze piwko i karencja 72 godziny.
ratuje tylko glukoza podana kroplówką dożylnie .

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 08:13 
Podinspektor
Podinspektor

Robi napisał(a):
O czym wy w ogóle gadacie....jak dla mnie powinni jeszcze zmieniszyc to 0,2 i wpradzic drakońskie kary, a nie że ktoś będzie kombinował. Masz ochotę to pij ile wlezie ale nie wsiadaj za kierownicę.

Robi - ok, zgodzę się z Tobą, ale pod jednym warunkiem: tolerancja 0,2 powinna zostać tak jest :!: ponieważ zawsze występuje jakiś margines błędu pomiaru, a jak wiadomo żadne urządzenie pomiarowe nie jest doskonałe :!:

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 08:56 
Inspektor
Inspektor

W innych krajach jest 0,0 i mierniki pomiarowe nie mają problemu z dokładnością.

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 09:10 
Podinspektor
Podinspektor

renee, mimo wszystko niech zostanie jak jest bo w końcu przeciągniemy i będzie ch.. wielki jak szelki od plecaka :P

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 11:49 
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Od zawsze uważam, że 0,5%. jak w większości krajów europy zachodniej jest optymalne, ba np. Włosi czy Anglicy mają 0,8%. i jakoś normalnie funkcjonują. 0,0 to robienie przestępców z normalnych ludzi, taka nagonka, pieniactwo tudzież szczekanie. Wszystkim tym, którzy tak głośno o tym krzyczą i udają świętych że nawet nie patrzą na puszkę piwa na stacji benzynowej przy tankowaniu bo promile będą od samego patrzenia życzę z całego serca żeby wpadli kiedyś mając 0,21%.

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 17:02 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Nie wpadną bo nie piją jak mają jechać!!

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 29 kwi 2011, o 20:08 
jakub, będę monotematyczny....PIŁEŚ = NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICĘ :!: :!: :!: Wtedy nie będzie problemów i zastanawiania się czy mogę jechac czy nie. Po prostu wiem że jestem trzeźwy i wszystkie cuda świata tego nie zmienią. Tyle w temacie :!: :!: :!:

Tytuł:
PostNapisane: 30 kwi 2011, o 09:52 
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Robi ok, przyjąłeś taką skrajną choć moim zdaniem nie do końca przystająca do realiów postawę, uważam że bez potrzeby tak się okupujesz, niemniej masz do tego prawo. Ja tej filozofii nie uznaję ale toleruję. Moja zasada - masz we krwi więcej niż pozwala prawo - wtedy nie jedź. Z mojej strony to też tyle :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1