Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 24 sty 2018, o 10:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sty 2013, o 20:40 
Bo nie mamy do nich bezpośredniego dostępu. TvBigos tam z nimi działa. :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2014, o 23:48 
Posterunkowy
Posterunkowy

Czy według Was z tym zdjęciem jest wszystko w porządku?

Potrafi ktoś wyliczyć kąt?

Obrazek

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Fotoradar2, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 14:00 
Inspektor
Inspektor

A według ciebie co jest nie w porządku?

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 15:06 
Posterunkowy
Posterunkowy

Prędkość nie została przekroczona i dlatego pytam czy kąt został poprawnie ustawiony. Jeśli kąt jest zbyt niski, to Fotorapid CM zawyża prędkość...

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:06 
Skoro prędkość nie została przekroczona to jakim cudem dostałeś zdjęcie z rzekomego wykroczenia :?: I jak zostało zarejestrowane :?: Jedno z drugim się wyklucza.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:19 
Posterunkowy
Posterunkowy

Według Straży Miejskiej przekroczyłem prędkość, ale ja wiem, że oni tam stoją, widziałem ich i jechałem zgodnie z przepisami. Dlatego nie przyjąłem mandatu i sprawa trafiła do sądu.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:31 
Skoro nie ma przekroczenia prędkości a jest zarejestrowane to tym bardziej się ośmieszają. :rotfl5: Sędzia powinien ich pogonić że im du*ę zawracają :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:51 
Posterunkowy
Posterunkowy

Źle się wyraziłem. Według straży jechałem 72km/h i taką fotkę zrobił fotoradar. Ale nie wiem w jaki sposób, bo ja nie jechałem tam taką prędkością.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 13:19 
Inspektor
Inspektor

Robi, były już takie przypadki u tvbigosa że tir na wsteku miał 90 km/h :D ja bym nie ufał temu urządzeniu.

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 23:27 
renee napisał(a):
ja bym nie ufał temu urządzeniu.

Z tym się zgodzę
Cytuj:
Robi, były już takie przypadki u tvbigosa że tir na wsteku miał 90 km/h

Z tym już niekoniecznie, już wyjaśniam dlaczego:

1. Bigos ma taką wiedzę o fotoradarach jak amerykanie o położeniu geograficznym Polski...z grubsza zbliżone do zera (0)
2. Radziłbym się przyjrzeć kto kręcił tanią aferę na ten sprzęt i dlaczego...odsyłam na zwiad w kierunku Warszawy i do wszechwiedzącego z abonamentem na wiedzę Pana T.
3. Z tego zdjęcia przykładając do niego ekierkę jak w ryj strzelił o dziwo kąty się zgadzają. :oops:
4. To by było na tyle ode mnie. Proponuję obrać inną drogę obrony, niewskazanie chociaż po tacho bardzo łatwo dojść niestety kto tego dnia prowadził tą naczepę. Czuwaj.

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 14:18 
Inspektor
Inspektor

Nie wiedziałem że takie układziki się kręcą a Tvbigos łyknął przynete. Można mu pomóc żeby nie płacił?

Tytuł:
PostNapisane: 12 lut 2014, o 15:41 
renee napisał(a):
Nie wiedziałem że takie układziki się kręcą a Tvbigos łyknął przynete

Z grubsza podobna akcja była z Iskrą-1. Biznesik się komuś upie**olił to postanowił się mścić w imię dobra Polaków, ja to szło...dla dobra narodu :WTF1: Identyczna historia była w przypadku fotorapida cm, ale ekipy można by powiedzieć w pewnym czasie ze sobą powiązane szemranymi biznesikami. Niestety nie ta liga, nie ten rozum i w ogóle za ciency w uszach żeby cokolwiek ugrać w tym temacie. :red:
renee napisał(a):
Można mu pomóc żeby nie płacił?

Z kierowcą zawodowym jest problem, ponieważ ich wyczyny są rejestrowane na różne sposoby i jest trudniej np. zrobić niewskazanie. Z tym że jeżeli Pan Fotoradar2, twierdzi że jechał zgodnie z przepisami a fotoradar zawyża mu zdjęcie niech weźmie ze sobą jako dowód w sądzie tarczkę z tego przelotu i myślę że każdy sąd uniewinni go od tego rzekomego wykroczenia. Temat tego zdjęcia dla mnie się w tym momencie wyczerpał i tacho tutaj może jedynie pomóc. Każdą inną wersję można rozbić o kant d*py za przeproszeniem.

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2014, o 02:43 
Posterunkowy
Posterunkowy

Robi napisał(a):
Z tym że jeżeli Pan Fotoradar2, twierdzi że jechał zgodnie z przepisami a fotoradar zawyża mu zdjęcie niech weźmie ze sobą jako dowód w sądzie tarczkę z tego przelotu i myślę że każdy sąd uniewinni go od tego rzekomego wykroczenia. Temat tego zdjęcia dla mnie się w tym momencie wyczerpał i tacho tutaj może jedynie pomóc. Każdą inną wersję można rozbić o kant d*py za przeproszeniem.

To auto nie posiada tachografu. Jest do 3,5T. Zdjęcie zanalizowała osoba po WAT i wychodzi, że jest 4-5 stopni... Tak więc nic dziwnego, że prędkość jest zawyżona, skoro jest tak niski kąt. Musi być 22 stopnie, tak jak jest napisane w instrukcji obsługi tego super hiper fotoradaru...

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2014, o 09:56 
Daj mi tego mamtematyka z WAT tutaj i jego obliczenia. Chętnie go poznam. Nasłuchałeś się bredni od bigosa w ddtvn a niestety życie ma inne barwy niż telewizja śniadaniowa i bredzenie o wolności rasowej. Wracając do magika z WAT który wyliczył Ci kąt 4,5 stopnia zapytaj się go czy coś słyszał o szablonach. A teraz już notka odemnie: jak pójdzie z tym do śądu i będzie bredził o przepierniczonym kącie tylko się ośmieszy i narazi na niepotrzebne koszta z powołaniem biegłego a te jak wiemy idą już od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. A tak na marginesie auto w takich gabarytach i jest do 3,5t?Trąca ściemą albo tanią prowokacją. PS. Jak w WAT-cie robią takie obliczenia ja się nie dziwię wcale że w tym kraju nic porządnie nie jest zrobione.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1