Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 24 sty 2018, o 11:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 09:32 
Inspektor
Inspektor

Myślę że masz znikome szanse na uzyskanie pieniędzy od zarządcy drogi. Kiedy ta sytuacja miała miejsce? bo drogowcy tak szybko nie łatają dziur.

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 11:01 
Posterunkowy
Posterunkowy

Zdarzenie miało miejsce 12.06 br. szkodę zgłosiłem 16.06 a kilka dni później dziura jeszcze była więc ZDM nie może mieć wątpliwości, że to właśnie w tą wyrwę niefartownie wpadłem samochodem. Poza tym nie byłem w stanie jej zauważyć, bo jak już wcześniej wspomniałem ulica była zalana wodą czyli kolejny błąd konstrukcyjny ZDM bo studzienki nie nadążają odprowadzać wody z ulicy ( chyba coś nie tak skoro cztery pasy jezdni są zalane, aż po krawężnik). Podobną sytuację miał mrsimba i udało mu się wywalczyć swoje. Normalnie bym to "olał" bo zawieszenie i tak w tym mieście trzeba co roku naprawiać, ale felgi 17" i opony do nich (215/45/17) to nie jest mały wydatek!! Jak odwołanie nie pomoże to pozostaję sąd, a raczej jak bym "chciał wyłudzić pieniądze" to po pierwszej odmowie nie bawił bym się w udowodnienie swojej racji.

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 11:17 
Starszy Aspirant
Starszy Aspirant

Wal do sądu bo od nich nic nie dostaniesz za frajer.

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:23 
karol napisał(a):
Dziurę już załatano. Ale jak mnie poinformowała firma Dalfi, która współpracuję z ZDM, zarząd dróg podczas zgłaszania takiej szkody sam udaję się na miejsce i weryfikuję czy taka dziura występuję i czy jest w stanie uszkodzić pojazd.

Dziwne bo ja monitowałem ZDM-owi 4 wielkie wyrwy na jednej z ulic to do dzisiaj nic z tym nie zrobił, a kratery są tak wielkie żeby przejechać trzeba prędkość skorygować praktycznie do zera, a i tak nie ma się gwarancji powodzenia że nic się nie urwie. ZDM szczególnie ten poznański to nie piekarnia, tam się wszystko wlecze MIESIĄCAMI.

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:43 
Zwalniaj, zwalniaj bo jak wpadniesz to Policja Ci mandat wystawi :rotfl5:
Wszystko zależy do zarządcy drogi, jak w miarę dobry i za dużo spraw w Sądzie nie chce to łata szybko, choć znam przykład z Warszawy że radiowóz stał 12 godzin i zabezpieczał wyrwę w jezdni w obawie o uszkodzenia innych a na górze się przepychali kto odpowiada za drogę.

Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2013, o 15:55 
Spraw mają na pęczki no ale...bogaci są. :oops:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1