Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 16 paź 2018, o 20:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 09:57 
Inspektor
Inspektor

DiFFerentiaL napisał(a):
A najlepsi to są kamikadze co wylatują na środek drogi i machają lizakiem, żeby kogoś zatrzymać - wprost pod nadjeżdżające samochody. Później pisk, dym, smród.

Ci są najgorsi :kac: A nam wciskają że zagrożenie siejemy na drodze bo 25 km/h więcej jadę na 3 pasmowej dróżce.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 10:02 
Aspirant
Aspirant

Muszę przyznać że czasami mam niezły ubaw z tych waszych dywagacji :lol:
Fox24 napisał(a):
Po prostu nie wyprzedzam bo nie widzę sensu.

Inaczej mówiąc jesteś zawalidrogą :P

Fox24 napisał(a):
A jak ktoś jedzie poniżej prędkości dopuszczalnej to może być kilka powodów, np. szuka gdzie ma skręcić a taki narwaniec jak Ty wyprzedza on wtedy skręca i gotowe bum.

Hmmm, z tego co mi wiadomo to samochody są wyposażone aż w trzy lusterka wsteczne, a do tego już od kilku lat istnieje na rynku takie urządzenie jak GPS - więc nie rozumiem tego argumentu :roll:

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 10:18 
Inspektor
Inspektor

bolas, co będziesz psinie tłumaczył on wie i tak swoje.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 11:25 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

renee napisał(a):

Lepiej bym tego nie ujął :DD:
renee napisał(a):
DiFFerentiaL napisał(a):
A najlepsi to są kamikadze co wylatują na środek drogi i machają lizakiem, żeby kogoś zatrzymać - wprost pod nadjeżdżające samochody. Później pisk, dym, smród.

Ci są najgorsi :kac: A nam wciskają że zagrożenie siejemy na drodze bo 25 km/h więcej jadę na 3 pasmowej dróżce.

Na DTŚ to reguła :( Nie raz mam ochotę wysiąść z auta i powiedzieć co o tym myślę, ale oni przecież tylko wykonują na ślepo rozkaz przełożonego, który nakazał im tam stać, więc jego trzebaby dorwać :klotnia:

Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Egon, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 12:19 
Inspektor
Inspektor

Na szczęście nie ma tam krzaków :)

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 16:21 
A wy widzę dalej piłujecie swoje...jestem ciekawy jaka będzie konkluzja tego wszystkiego. :rotfl5: I czy w ogóle kiedykolwiek to nastąpi. :oops:

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 17:18 
bolas napisał(a):
Inaczej mówiąc jesteś zawalidrogą :P

Po prostu nigdzie mi się nie śpieszy.
bolas napisał(a):
Hmmm, z tego co mi wiadomo to samochody są wyposażone aż w trzy lusterka wsteczne, a do tego już od kilku lat istnieje na rynku takie urządzenie jak GPS - więc nie rozumiem tego argumentu :roll:

A kierowcy powinni być wyposażeni w rozum, niestety nie wszyscy są i GPS po lasach się gubią.

renee napisał(a):

Na czterech łapach nie chodzę i nie szczekam, ta wypowiedzią to chyba chciałeś dać do zrozumienia o poziomie swojej inteligencji. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
Egon napisał(a):

Lepiej bym tego nie ujął :DD:

Myślenie nie boli.

Egon napisał(a):
Na DTŚ to reguła :( Nie raz mam ochotę wysiąść z auta i powiedzieć co o tym myślę, ale oni przecież tylko wykonują na ślepo rozkaz przełożonego, który nakazał im tam stać, więc jego trzebaby dorwać :klotnia:

Coś z tymi rozkazami jest a jego nie wykonanie grozi większymi konsekwencjami niż za przekroczenie prędkości.

Cytuj:
Na szczęście nie ma tam krzaków :)

I w końcu widzisz Policje co Cie skłania to jazdy zgodnie z przepisami, prostu wniosek postawić Policjanta przy każdym znaku i nie będziesz płacić mandatów.

Konkluzji a raczej kompromisu nie będzie bo nie spodziewałem się zwolenników swoich poglądów.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 18:15 
Cytuj:
Coś z tymi rozkazami jest a jego nie wykonanie grozi większymi konsekwencjami niż za przekroczenie prędkości.

Rozkaz rozkazem ale nie chciałbym nikogo rozjechać kto akurat ma samobójcze odruchy samozachowawcze i życie nie jest mu miłe. :police2:

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 18:56 
A to już nie rozkaz tylko głupota.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 19:09 
Mogę tylko wywnioskować że Ruchem Drogowym zajmują się sami idioci...bo takie przypadki to wręcz chleb powszedni w <R>

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 19:32 
Ruchem drogowym zajmują się różne instytucję.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 19:34 
Zasugerowałeś że głupota stąd mój taki komentarz. Jakby ktoś mi kazał wyskakiwać na drogę jak co poniektórzy to czynią w imię "kwita" kazałbym mu kopnąć się w czoło.

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 19:45 
No bo takie wyskakiwanie jest ogromną ogromną głupota bo życie ma się jedno. A i nie wyskakiwanie może skończyć się tragicznie, przykładem jest wypadek na Wybrzeżu Gdańskim w Warszawie w Kwietniu 2005roku.

Link

Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2012, o 22:42 
Inspektor
Inspektor

W takim razie należy ganić przełożonych.

Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2012, o 06:36 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Fox24 napisał(a):
Ruchem drogowym zajmują się różne instytucję.

:lol:
Ale chyba mówimy teraz o wyskakujących policjantach, więc co ma piernik do wiatraka - coś szwankuje ta twoja wybitna, mundurowa inteligencja :D: - podałem przykład nagminny i sprawdzalny - DTŚ na Śląsku, nie mówiąc już o tym, że samo postawienie tam radiowozu stwarza zagrożenie....Ja się pytam jakim hipokrytą trzeba być by tam stać niby na straży bezpieczeństwa :???: Mało tego, nieco dalej w miesiącach mniej więcej od listopada do marca-kwietnia, choć w 2012r. nawet do maja czy czerwca było !, jest ograniczenie do 70 km/h na wiadukcie na DTŚ przed Chorzowem i kolejne miejsce gdzie się zachowują w ten sposób....takie zezwierzęcenie drogówki, bo inaczej tego nazwać nie można i jej pazerność na kasę powoduje taki, a nie inny oddźwięk społeczny....Na dodatek psiny zawsze tam stoją w słoneczną, piękną pogodę, bo nie chcą w deszczu sierści zamoczyć :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1