Forum Fotoradary, Antyradary, Nieoznakowane Radiowozy

Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami

Teraz jest 26 wrz 2018, o 04:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 18:47 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dobrze wiem o tym ;)

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 06:41 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

pawel_1916 napisał(a):
Ale polecam anty-radar, bo uprzyjemnia jazdę po trasie a czasem i po mieście (nie trzeba niepotrzebnie hamować).

Ja polecam POSIADANIE antyradaru, żeby Foxik był zadowolony, że jest lege artis :kac:

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 09:37 
Aspirant
Aspirant

Asia napisał(a):
bolas, to pytanie ci nie wyszło bo do czego prowadzi brak widoczności nikogo nie trzeba uświadamiać.

Kobito, dwa słowa, "brudne szyby" nie można interpretować w jednoznaczny sposób, nie oznacza to, że jeżeli ktoś ma brudne szyby to od razu nic przez nie nie widzi (brak widoczności), równie dobrze może oznaczać że występuje ograniczenie widoczności prawda?.
To są właśnie uroki posługiwania się ogólnikami :>

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 09:40 
Inspektor
Inspektor

Chłopie,dwa zdania. Za brudne szyby czy też ograniczenie widoczności można dostać mandat. Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 10:21 
Aspirant
Aspirant

Asia napisał(a):
Chłopie,dwa zdania. Za brudne szyby czy też ograniczenie widoczności można dostać mandat. Pozdrawiam Asia.

Odnośnie brudnych szyb - nie słyszałem jeszcze o takim przypadku aby ktoś dostał za to mandat, natomiast jeżeli chodzi o ograniczenie widoczności - poszukaj na forum co oznacza ten termin jest tam wyjaśnione to dosadnie.

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 14:32 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Egon, używanie anty-radaru to komfort jazdy, dlatego też każdemu polecam ;)
A każdy z nas łamie jakieś przepisy :DD:

Asia, określenie "brudne szyby" jest pojęciem względnym. Na dodatek nie musi to oznaczać braku widoczności.
Przykład: brudne szyby możesz mieć jak deszcz pada (nie są czyste jak po umyciu - są brudne) ale wszystko przez nie widać - prawda?

Zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa jest niezgodne z prawem. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 14:36 
Jeśli Policjant uzna że masz słabą widoczność itp. zawsze możesz wyskoczyć i je umyć jeśli będziesz się upierał....możesz przypadkiem trafić z zagrożeniem w ruchu lądowym na wokandę. :lol:

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 14:42 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Chyba do tego musiałyby być bardzo brudne. Przy normalnym użytkowaniu samochodu raczej się nie będzie czepiał, bo jak potem udowodni, że były aż tak brudne, że zagrażały?

Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 14:56 
Zatrzymując cię VR nic nie musi robić, wszystko i tak się zarejestruję. Ja nie mówię że tak jest ale mówię że tak się może hipotetycznie stać. :P

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 09:28 
Inspektor
Inspektor

Odbiegamy od głównego wątku dlaczego Policja staje w krzakach a nie na widoku. Słyszał ktoś z was czy kiedykolwiek kierowca złapany na suszarkę wygrał sprawę w sądzie czy jest to niemożliwe? Pozdrawiam Asia.

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 18:42 
W sądzie nie ma rzeczy niemożliwych..... :lol: Szczególnie w Polskim Sądzie.

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 19:10 
Raczej tu wchodzi w grę postępowanie dyscyplinarne, radiowóz ma być widoczny a nie jest określone z jak daleka, co jednak nie zwalnia Cię z przestrzegania przepisów i kary nie unikniesz.

Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 20:42 
Generalny Inspektor
Generalny Inspektor

Dodatkowo często jest tak, że z jednej strony radiowóz jest bardzo dobrze widoczny a z drugiej ukryty ;)

Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2012, o 07:09 
Młodszy Aspirant
Młodszy Aspirant

Fox24 napisał(a):
Raczej tu wchodzi w grę postępowanie dyscyplinarne, radiowóz ma być widoczny a nie jest określone z jak daleka

Już widzę tą dyscyplinarkę za ukryty radiowóz, przecież zawsze można się wykpić, że był widoczny z 5 metrów :rotfl1:
Dyscyplinarkę to powinna mieć też każda załoga nieoznakowanego dostarczyciela adrenalinki, ale przynajmniej dostają za swoje rozwalając często fury.....oczywiście nie życzę im obrażeń, ale auta mogą kasować codziennie, zasłużyli na to jak nikt :smoke:

Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2012, o 11:58 
Inspektor
Inspektor

Będą rozwalać a ty będziesz płacił na nowe. Ja wczoraj spotkałam misiaczków na motorach tak schowani że dopiero było ich widać jak wychodził na drogę kogoś zatrzymać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1